Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Adamec
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Havířov 1965
  • Trenér: Kopecký Tomáš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.19 Třinec 06.06.2019
60 m 08.23 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
100 m 12.63 Zlín 06.06.2021
300 m 39.7 Havířov 02.06.2021
800 m 2:17.22 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
800 m 2:14.80 Ostrava - Vítkovice 12.06.2020
300 m překážek (0.84) 44.17 Zlín 06.06.2021
400 m překážek (0.91) 67.78 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
skok vysoký 1.25 h Havířov 25.03.2017
skok daleký 4.52 h Havířov 24.03.2017
skok daleký 4.53 Frýdek-Místek 19.06.2018
vrh koulí 3kg 07.30 h Havířov 24.03.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.81 Opava 11.05.2017
60 m 08.58 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
800 m 2:39.31 Opava 11.05.2017
800 m 2:38.04 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok vysoký 1.25 h Havířov 25.03.2017
skok daleký 4.52 h Havířov 24.03.2017
skok daleký 4.09 Hranice 01.10.2017
vrh koulí 3kg 07.30 h Havířov 24.03.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R3 2 Ostrava - Vítkovice 08.58
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/B1 7 Ostrava - Vítkovice 2:38.04
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F1 9 Ostrava - Vítkovice 4.45
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 800 m/Žcm/F 10 Hranice 2:40.04
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) skok daleký/Žcm/F 19 Hranice 4.09
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/B2 5 Ostrava - Vítkovice 09.17
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm/F 13 Ostrava - Vítkovice 3.97
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm/F 4 Ostrava - Vítkovice 2:41.87
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/B2 5 Ostrava 08.93
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F 12 Ostrava 4.07
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/B1 8 Ostrava 2:41.42
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žcm/B4 Třinec DNS
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/B1 5 Třinec 2:40.20
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm/F 12 Třinec 4.35
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B7 1 Opava 08.81
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B2 1 Opava 2:39.31
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm/F 4 Opava 4.66
25.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok vysoký/Žcm 6 Havířov 1.25
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok daleký/Žcm 4= Havířov 4.52
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Havířov 07.30
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm/F 6 Ostrava 4.19
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/R5 3 Ostrava 09.09
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm/B2 1 Ostrava 2:49.89