Karta atleta

Export do excelu
  • Benedikt Pánek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Bahenský Petr
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.06 h České Budějovice 14.01.2017
60 m 09.74 Jindřichův Hradec 14.05.2017
150 m 24.05 h Praha - Strahov 28.01.2017
150 m 23.32 Písek 04.06.2017
300 m 50.72 Jindřichův Hradec 14.05.2017
300 m 48.61 h Praha - Strahov 10.02.2018
800 m 2:12.73 h Praha-Stromovka 07.12.2019
800 m 2:06.09 Cheb 04.06.2022
1500 m 4:26.78 České Budějovice 04.07.2020
1500 m 4:23.88 h Ostrava 07.03.2021
3000 m 10:02.08 Kolín 21.09.2019
3000 m 10:37.70 h Praha - Strahov 25.01.2020
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 14.72 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
1500 m překážek [76,2 cm] 5:12.36 České Budějovice 08.09.2019
2000 m překážek [83,8 cm] 6:52.26 Nové Město nad Metují 29.08.2020
3000 m překážek [91,4 cm] 11:03.48 Plzeň 01.06.2022
skok daleký 3.50 h České Budějovice 14.01.2017
skok daleký 3.35 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
vrh koulí 4kg 06.79 České Budějovice 08.10.2018
hod oštěpem 600g 23.15 České Budějovice 08.10.2018
hod kriketovým míčkem 39.56 České Budějovice 08.10.2018
pohár rozhlasu 0503 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2019
pětiboj 0577 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
čtyřboj 0499 České Budějovice 03.10.2016
chůze dráha 2000 m 16:29.19 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.06 h České Budějovice 14.01.2017
60 m 09.74 Jindřichův Hradec 14.05.2017
150 m 24.05 h Praha - Strahov 28.01.2017
150 m 23.32 Písek 04.06.2017
300 m 50.72 Jindřichův Hradec 14.05.2017
800 m 2:57.37 h Praha - Strahov 28.01.2017
800 m 2:46.80 Jindřichův Hradec 14.05.2017
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 14.72 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
skok daleký 3.50 h České Budějovice 14.01.2017
skok daleký 3.35 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
hod kriketovým míčkem 30.79 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
pětiboj 0577 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
čtyřboj 0499 České Budějovice 27.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2017 Oddílové závody a čtyřboj mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm 10 České Budějovice 09.9
27.09.2017 Oddílové závody a čtyřboj mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žcm 10 České Budějovice 3:17.3
27.09.2017 Oddílové závody a čtyřboj mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žcm 6 České Budějovice 3.59
27.09.2017 Oddílové závody a čtyřboj mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) hod kriketovým míčkem/Žcm 10 České Budějovice 30.30
27.09.2017 Oddílové závody a čtyřboj mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) čtyřboj/Žcm 10 České Budějovice 0499
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žcm/B3 6 Veselí nad Lužnicí 10.16
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B5 3 Veselí nad Lužnicí 14.72
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žcm/B1 2 Veselí nad Lužnicí 3:01.75
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/Žcm 27 Veselí nad Lužnicí 3.35
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) hod kriketovým míčkem/Žcm 24 Veselí nad Lužnicí 30.79
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) pětiboj/Žcm 26 Veselí nad Lužnicí 0577
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žcm/B3 2 Písek 09.77
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žcm/B2 3 Písek 23.32
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žcm/B3 4 Jindřichův Hradec 09.74
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 300 m/Žcm/B1 2 Jindřichův Hradec 50.72
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žcm/F 11 Jindřichův Hradec 2:46.80
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žcm/F 11 Jindřichův Hradec 2:46.80
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žcm/B9 2 Praha - Strahov 24.05
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 800 m/Žcm/B1 3 Praha - Strahov 2:57.37
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm 6 České Budějovice 10.06
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žcm 6 České Budějovice 3.50