Karta atleta

Export do excelu
  • Hůrka Ondřej
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: MÍLAŘI Domažlice
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.87 Plzeň - Skvrňany 23.05.2017
60 m 08.77 h Praha - Strahov 11.02.2017
150 m 21.02 Nýřany 22.06.2017
150 m 22.46 h Praha - Strahov 11.02.2017
300 m 45.47 Klatovy 14.06.2018
300 m 46.41 h Praha - Stromovka 24.02.2018
600 m 1:48.02 Domažlice 15.09.2017
800 m 2:26.19 Klatovy 14.06.2018
800 m 2:34.97 h Praha - Strahov 11.02.2017
1000 m 3:08.67 Vlašim 28.09.2017
1500 m 4:56.17 Stříbro 03.06.2018
1500 m 5:38.60 h Praha - Stromovka 24.02.2018
pohár rozhlasu 0523 Domažlice 10.05.2018
skok daleký 4.28 Domažlice 09.05.2019
Přespolní běh 11:58 Dolní Dobrouč 24.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) 1000 m/Žcm/B2 3 Vlašim 3:08.67
17.09.2017 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Žcm/B1 5 Plzeň (Skvrňany) 46.67
17.09.2017 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm/B1 7 Plzeň (Skvrňany) 2:34.44
15.09.2017 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400 m (Mílaři Domažlice) 600 m/Žci/F Domažlice 1:48.02
06.09.2017 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva - skupina B (AC Domažlice) 1000 m/Žcm Domažlice 3:27.02
06.09.2017 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva - skupina B (AC Domažlice) 150 m/Žcm 4 Domažlice 21.74
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 800 m/Žcm/F 6 Domažlice 2:38.41
22.06.2017 3. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní, skupina B (AKM Viktoria Plzeň z.s. ve spo) 150 m/Žcm/B1 4 Nýřany 21.02
22.06.2017 3. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní, skupina B (AKM Viktoria Plzeň z.s. ve spo) 600 m/Žcm/F Nýřany 1:56.97
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žcm/B1 3 Stříbro 46.62
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 1500 m/Žcm/F Stříbro 5:02.18
25.05.2017 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň - skupina B (Atletický oddíl Mílaři Domažli) 150 m/Žcm/B2 1 Domažlice 21.29
25.05.2017 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň - skupina B (Atletický oddíl Mílaři Domažli) 1000 m/Žcm/F Domažlice 3:15.78
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Plzeňský kraj (Atletický stadion města Plzně,) poharR/Žcm 23 Plzeň - Skvrňany 0519
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Plzeňský kraj (Atletický stadion města Plzně,) 1000 m/Žcm/B2 2 Plzeň - Skvrňany 3:15.62
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Plzeňský kraj (Atletický stadion města Plzně,) 60 m/Žcm/B3 6 Plzeň - Skvrňany 08.87
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Domažlice, kategorie III (Městský stadion Střelnice Domažlice, Palackého, Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) poharR/Žcm Domažlice 0419
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Domažlice, kategorie III (Městský stadion Střelnice Domažlice, Palackého, Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 60 m/Žcm/R6 2 Domažlice 08.9
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Domažlice, kategorie III (Městský stadion Střelnice Domažlice, Palackého, Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 1000 m/Žcm/R2 3 Domažlice 3:27.7
11.05.2017 1.kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň – skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žcm/B3 1 Stříbro 47.32
11.05.2017 1.kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň – skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žcm/F Stříbro 2:30.57
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žcm/R1 2 Praha - Strahov 08.90
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žcm/F Praha - Strahov 08.77
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žcm/B3 1 Praha - Strahov 22.46
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 800 m/Žcm/B1 4 Praha - Strahov 2:34.97