Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Hubka
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK ELNA Počerady
  • Trenér:
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.11 Bílina 26.05.2018
60 m 08.13 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m 13.14 Ústí nad Labem 11.06.2020
150 m 19.45 h Praha - Strahov 14.12.2019
150 m 19.23 Most 01.06.2020
200 m 26.31 Děčín 21.06.2020
300 m 56.34 h Praha-Strahov 29.01.2016
300 m 41.24 Bílina 15.06.2019
500 m 1:33.72 h Jablonec nad Nisou 04.01.2017
600 m 2:07.59 Bílina 26.04.2014
600 m 2:10.78 h Jablonec nad Nisou 06.01.2016
skok vysoký 1.30 h Louny 17.12.2017
skok daleký 5.65 Bílina 26.05.2018
skok daleký 5.54 h Praha - Strahov 17.01.2020
hod kriketovým míčkem 22.41 Bílina 26.04.2014
pohár rozhlasu 1303 Žatec 17.05.2019
čtyřboj 0639 Bílina 26.04.2014
Přespolní běh 0:02:00 Bílina-Kyselka, lázeňský park 22.03.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.16 h Jablonec nad Nisou 04.01.2017
60 m 08.63 Louny 09.09.2017
150 m 21.65 Litvínov 07.09.2017
300 m 46.04 Bílina 29.04.2017
500 m 1:33.72 h Jablonec nad Nisou 04.01.2017
skok vysoký 1.30 h Louny 17.12.2017
skok daleký 4.92 Bílina 30.09.2017
Přespolní běh 08:22 Dlouhoňovice 25.11.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2017 Lounská vánoční laťka (ASK ELNA Počerady) skok vysoký/Žcm Louny 1.30
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Žcm 62 Dlouhoňovice 08:22
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) skok daleký/Žcm/F 7 Bílina 4.92
09.09.2017 Eurofest 2017 (ASK Elna Počerady) 60 m/Žci/R1 4 Louny 08.63
09.09.2017 Eurofest 2017 (ASK Elna Počerady) skok daleký/Žci/F 8 Louny 4.77
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 60 m/Žci/R2 6 Litvínov 08.75
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 150 m/Žci/B2 6 Litvínov 21.65
17.06.2017 Krajský přebor mladšího žactva a elévů (AK Bílina) 300 m/Žcm/B1 2 Bílina 46.47
17.06.2017 Krajský přebor mladšího žactva a elévů (AK Bílina) skok daleký/Žcm/F Bílina 4.76
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 150 m/Žci/B4 3 Chomutov 21.73
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 300 m/Žci/B1 3 Chomutov 46.07
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žci/R3 7 Děčín 08.89
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 150 m/Žci/B2 Děčín DNP
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 300 m/Žci/B2 5 Děčín 46.64
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) 60 m/M/B2 6 Bílina 08.94
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) 300 m/M/B4 4 Bílina 46.04
04.01.2017 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B3 6 Jablonec nad Nisou 09.16
04.01.2017 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 500 m/M/B1 9 Jablonec nad Nisou 1:33.72