Karta atleta

Export do excelu
  • Kasan Filip
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Ondřej Šíp
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.12 Praha - Eden 19.6.2019
60 m 08.81 h Praha-Stromovka 10.2.2016
150 m 23.22 Praha - Eden 12.9.2018
150 m 20.89 h Praha - Stromovka 11.1.2017
300 m 52.64 Praha - Eden 29.5.2018
300 m 59.35 h Praha - Strahov 27.1.2017
800 m 3:02.21 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 13.22 Praha - Juliska 18.5.2017
60 m překážek 12.90 h Praha - Stromovka 2.12.2017
pětiboj 0698 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod kriketovým míčkem 28.23 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
skok daleký 3.91 Praha - Eden 19.6.2019
skok daleký 3.55 h Praha-Stromovka 1.12.2018
skok vysoký 1.20 Praha - Kotlářka 15.6.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.12 Praha - Eden 19.6.2019
60 m 09.05 h Praha - Stromovka 9.1.2019
skok daleký 3.91 Praha - Eden 19.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B3 4 Praha - Stromovka 12.90
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B13 7 Praha - Stromovka 09.62
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B3 2 Praha - Podvinný mlýn 09.79
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B5 4 Praha - Podvinný mlýn 13.72
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B2 14 Praha - Podvinný mlýn 3:02.21
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FA 17 Praha - Podvinný mlýn 3.64
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FA 24 Praha - Podvinný mlýn 28.23
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 55 Praha - Podvinný mlýn 0698
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) dálka/Žcm Praha-Jeseniova DNS
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) výška/Žcm Praha-Jeseniova DNS
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) výška/Žcm/F Praha - Eden NM
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm/F 12 Praha - Eden 3.57
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B4 2 Praha-Jeseniova 09.63
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B3 4 Praha-Jeseniova 24.42
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B1 5 Praha - Eden 09.54
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) výška/Žcm Praha - Eden DNS
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žcm/B4 3 Praha - Kotlářka 23.35
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) dálka/Žcm/F 16 Praha - Kotlářka 3.85
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B1 6 Praha - Juliska 13.22
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 11 Praha - Juliska 3.88
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B1 4 Praha - Stromovka 23.78
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žcm Praha - Stromovka NM
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B13 3 Praha - Stromovka 09.73
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B21 6 Praha - Stromovka 24.24
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B13 3 Praha - Strahov 59.35
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B20 4 Praha - Strahov 24.37
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/M/B16 3 Praha - Stromovka 20.89