Karta atleta

Export do excelu
  • Kvapil Lukáš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Jaroměř
  • Trenér
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.23 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
60 m 07.20 h Ostrava 2.3.2019
100 m 11.51 Mladá Boleslav 25.5.2019
150 m 17.17 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2019
150 m 17.61 h Ostrava 2.3.2019
200 m 23.34 Nové Město nad Metují 31.8.2019
200 m 29.12 h Jablonec nad Nisou 8.2.2017
300 m 37.24 Brno 9.9.2019
300 m 42.25 h Jablonec nad Nisou 17.3.2018
400 m 68.75 h Jablonec nad Nisou 1.2.2017
800 m 2:25.99 Jaroměř 11.5.2019
hod kriketovým míčkem 61.10 Jaroměř 11.5.2019
skok daleký 4.53 Hradec Králové 27.5.2018
skok daleký 4.63 h Jablonec nad Nisou 3.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.23 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
60 m 07.20 h Ostrava 2.3.2019
100 m 11.51 Mladá Boleslav 25.5.2019
150 m 17.17 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2019
150 m 17.61 h Ostrava 2.3.2019
200 m 23.34 Nové Město nad Metují 31.8.2019
300 m 37.24 Brno 9.9.2019
800 m 2:25.99 Jaroměř 11.5.2019
hod kriketovým míčkem 61.10 Jaroměř 11.5.2019
skok daleký 5.10 Jaroměř 11.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) 60 m/Žcm/R3 1 Bílina 08.19
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) 60 m/Žcm/FA 6 Bílina 08.37
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) 150 m/Žcm/B1 6 Bílina 20.51
16.09.2017 4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva - finále (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Žcm/B1 2 Trutnov 08.44
16.09.2017 4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva - finále (TJ Lokomotiva Trutnov) 150 m/Žcm/B1 2 Trutnov 20.38
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žcm/R1 4 Brno 08.07
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žcm/FA 8 Brno 08.13
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žcm/R3 1 Brno 19.97
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žcm/FA 8 Brno 19.77
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žcm/KB 5 Brno 4.34
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) kriket/Žcm/KB 3 Brno 52.11
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žci/B2 MB Dvůr Králové nad Labem 08.20
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) 150 m/Žci/B2 MB Dvůr Králové nad Labem 20.02
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 60 m/Žcm/F Nové Město nad Metují 08.17
21.06.2017 III.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žcm/B1 1 Nové Město nad Metují 08.12
21.06.2017 III.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 300 m/Žcm/B1 1 Nové Město nad Metují 44.39
01.06.2017 2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol Nová ) 60 m/Žcm/R3 1 Nová Paka 08.38
01.06.2017 2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol Nová ) 150 m/Žcm/B3 1 Nová Paka 20.38
11.05.2017 1.kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva Královehradeckého kraje (TJ Dvůr Králové n/L.) 300 m/Žcm/B2 1 Dvůr Králové nad Labem 45.18
11.05.2017 1.kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva Královehradeckého kraje (TJ Dvůr Králové n/L.) dálka/Žcm Dvůr Králové nad Labem 4.47
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žcm/B1 1 Jablonec nad Nisou 08.31
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žcm/B3 Jablonec nad Nisou DNS
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Žcm/F Jablonec nad Nisou 4.27
15.02.2017 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B4 7 Jablonec nad Nisou 08.52
15.02.2017 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 150 m/M/B4 2 Jablonec nad Nisou 20.99
15.02.2017 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/M 13 Jablonec nad Nisou 4.21
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B2 7 Jablonec nad Nisou 08.45
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/M/B4 3 Jablonec nad Nisou 29.12
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/M 16 Jablonec nad Nisou 4.13
01.02.2017 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B2 6 Jablonec nad Nisou 08.43
01.02.2017 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/M/B3 3 Jablonec nad Nisou 68.75
25.01.2017 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B4 4 Jablonec nad Nisou 08.48
25.01.2017 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/M/B7 2 Jablonec nad Nisou 29.36
25.01.2017 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/M 11 Jablonec nad Nisou 4.42