Karta atleta

Export do excelu
  • Prouzová Tereza
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Jaroměř
  • Trenér Hana Hřivnová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.00 Nové Město nad Metují 29.07.2017
100 m 14.79 Jaroměř 22.08.2019
150 m 21.97 Hradec Králové 11.05.2019
300 m 47.82 Dvůr Králové nad Labem 11.05.2017
400 m 73.7 Jaroměř 01.06.2019
600 m 2:00.22 Jaroměř 02.10.2015
800 m 2:43.45 Olomouc 26.05.2017
1500 m 7:43.0 Jaroměř 01.06.2019
60 m překážek 10.80 Olomouc 26.05.2017
60 m překážek 10.12 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
100 m překážek 16.55 Jaroměř 28.08.2018
200 m překážek 32.37 Hradec Králové 10.06.2019
pohár rozhlasu 1688 Nové Město nad Metují 07.05.2019
pětiboj 2496 Olomouc 26.05.2017
sedmiboj 3275 Hradec Králové 11.05.2019
desetiboj 3835 Jaroměř 01.06.2019
čtyřboj 1574 Nová Paka 05.07.2016
hod diskem 0,75kg 35.36 Kolín 20.09.2019
hod diskem 1kg 30.27 Trutnov 17.04.2019
hod kladivem 3kg 26.28 Jičín 05.05.2019
hod oštěpem 400g 30.20 Nová Paka 01.06.2017
hod oštěpem 500g 39.30 Hradec Králové 27.05.2018
hod kriketovým míčkem 49.30 Nové Město nad Metují 21.06.2017
vrh koulí 2kg 09.06 Jaroměř 17.09.2016
vrh koulí 3kg 09.67 Jaroměř 01.06.2019
vrh koulí 3kg 09.47 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
skok daleký 4.94 Mladá Boleslav 25.05.2019
skok daleký 4.60 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
skok vysoký 1.60 Nové Město nad Metují 07.05.2019
skok vysoký 1.55 h Úpice 16.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.79 Jaroměř 22.08.2019
150 m 21.97 Hradec Králové 11.05.2019
400 m 73.7 Jaroměř 01.06.2019
800 m 2:56.05 Hradec Králové 11.05.2019
1500 m 7:43.0 Jaroměř 01.06.2019
60 m překážek 10.12 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
100 m překážek 16.60 Trutnov 26.05.2019
200 m překážek 32.37 Hradec Králové 10.06.2019
pohár rozhlasu 1688 Nové Město nad Metují 07.05.2019
sedmiboj 3275 Hradec Králové 11.05.2019
desetiboj 3835 Jaroměř 01.06.2019
hod diskem 0,75kg 35.36 Kolín 20.09.2019
hod diskem 1kg 30.27 Trutnov 17.04.2019
hod kladivem 3kg 26.28 Jičín 05.05.2019
hod oštěpem 500g 35.87 Hradec Králové 11.05.2019
vrh koulí 3kg 09.67 Jaroměř 01.06.2019
skok daleký 4.94 Mladá Boleslav 25.05.2019
skok daleký 4.30 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
skok vysoký 1.60 Nové Město nad Metují 07.05.2019
skok vysoký 1.55 h Úpice 16.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žkm/B2 Jablonec nad Nisou DNS
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žkm/B3 4 Jablonec nad Nisou 10.42
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Žkm 6 Jablonec nad Nisou 1.40
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) výška/Žkm/F Bílina 1.48
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) dálka/Žkm/F 14 Bílina 4.23
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B2 3 Kladno 33.50
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) výška/Žky 2= Kladno 1.45
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) oštěp 500g/Žky 8 Kladno 26.98
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) výška/Žkm/FA 5 Brno 1.43
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žkm/KE 13 Brno 4.65
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) kriket/Žkm/KA 5 Brno 48.53
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) kriket/Žkm/FB 6 Brno 47.88
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) výška/Žky/F Dvůr Králové nad Labem 1.50
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) dálka/Žky/F 5 Dvůr Králové nad Labem 4.70
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) oštěp 500g/Žky/F Dvůr Králové nad Labem 32.72
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 60 m/Žkm/F Nové Město nad Metují 09.00
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) výška/Žkm/Kb 1= Brno 1.43
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) výška/Žkm/F 4 Brno 1.54
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žkm/Kb 10 Brno 4.67
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žkm/F 14 Brno 4.67
21.06.2017 III.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) výška/Žkm/F Nové Město nad Metují 1.52
21.06.2017 III.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) kriket/Žkm/F Nové Město nad Metují 49.30
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 200 m př./Žky/B1 3 Nové Město nad Metují 33.26
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) disk 0,75kg/Žky 5 Nové Město nad Metují 24.92
01.06.2017 2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol Nová ) výška/Žkm/F Nová Paka 1.51
01.06.2017 2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol Nová ) oštěp 400g/Žkm/F Nová Paka 30.20
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žkm/B3 4 Olomouc 10.80
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) kriket/Žkm/F 6 Olomouc 46.10
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B3 7 Olomouc 09.05
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žkm/F 15 Olomouc 4.42
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/B1 4 Olomouc 2:43.45
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) pětiboj/Žkm 15 Olomouc 2496
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) výška/Žky Trutnov 1.47
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) dálka/Žky Trutnov 4.80
11.05.2017 1.kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva Královehradeckého kraje (TJ Dvůr Králové n/L.) 300 m/Žkm/B1 2 Dvůr Králové nad Labem 47.82
11.05.2017 1.kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva Královehradeckého kraje (TJ Dvůr Králové n/L.) dálka/Žkm Dvůr Králové nad Labem 4.60
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Žky Hradec Králové 1.44
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žky Hradec Králové 4.71
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 500g/Žky 6 Hradec Králové 29.02
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B1 6 Hradec Králové 08.92
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B1 3 Hradec Králové 2:50.43
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m př./Žkm/B2 2 Hradec Králové 11.09
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm/F 4 Hradec Králové 4.23
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žkm/F Hradec Králové 45.59
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) pětiboj/Žkm/F Hradec Králové 2354