Karta atleta

Export do excelu
  • Hanzlíková Viktorie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Jiří Kubeš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.58 Olomouc 26.5.2017
60 m 08.57 h Plzeň 11.2.2018
150 m 20.58 Plzeň 3.5.2017
150 m 20.40 h Praha - Stromovka 24.2.2018
300 m 45.00 Klatovy 21.6.2017
300 m 45.37 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 2:00.10 Plzeň 12.5.2016
800 m 2:35.14 Olomouc 26.5.2017
60 m překážek 09.63 Brno 26.6.2017
60 m překážek 09.58 h Praha - Stromovka 24.2.2018
pětiboj 2851 Plzeň 17.6.2017
hod kriketovým míčkem 34.70 Plzeň 17.6.2017
skok daleký 4.62 Brno 26.6.2017
skok daleký 4.81 h Plzeň 11.2.2018
Přespolní běh 0:05:21 Skalnice u Střelských Hoštic 15.3.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B1 4 Vlašim 20.75
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žkm/B1 2 Vlašim 10.20
17.09.2017 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Žkm/B1 1 Plzeň (Skvrňany) 45.01
17.09.2017 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žkm/B1 1 Plzeň (Skvrňany) 10.28
17.09.2017 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žkm/F Plzeň (Skvrňany) 4.48
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 60 m př./Žkm/B1 1 Nýřany 10.29
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m př./Žkm/F Brno 09.63
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žkm/Kb 3 Brno 4.98
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žkm/F 15 Brno 4.66
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m př./Žkm/R03 2 Brno 09.64
21.06.2017 3. kolo KMD mladšího žactva skupiny A (Atletika Klatovy) 300 m/Žkm/B1 1 Klatovy 45.00
21.06.2017 3. kolo KMD mladšího žactva skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m př./Žkm/B1 1 Klatovy 09.83
21.06.2017 3. kolo KMD mladšího žactva skupiny A (Atletika Klatovy) dálka/Žkm/F Klatovy 4.67
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žkm Plzeň 2851
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žkm Plzeň 4.52
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B1 1 Plzeň 08.31
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žkm/B1 1 Plzeň 09.79
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žkm 5 Plzeň 34.70
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B2 1 Plzeň 2:36.00
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žkm/B2 3 Olomouc 10.23
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) kriket/Žkm/F 20 Olomouc 30.10
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B2 1 Olomouc 08.58
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žkm/F 12 Olomouc 4.53
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/B1 2 Olomouc 2:35.14
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) pětiboj/Žkm 7 Olomouc 2650
24.05.2017 2. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) dálka/Žkm/F Plzeň 4.82
24.05.2017 2. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) kriket/Žkm/F 10 Plzeň 29.02
16.05.2017 6.ročník přeboru SpS SKPLZ a SOPLZ mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/B1 2 Plzeň 08.59
16.05.2017 6.ročník přeboru SpS SKPLZ a SOPLZ mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žkm/B1 2 Plzeň 2:41.49
16.05.2017 6.ročník přeboru SpS SKPLZ a SOPLZ mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žkm/B1 3 Plzeň 10.39
16.05.2017 6.ročník přeboru SpS SKPLZ a SOPLZ mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žkm/F2 Plzeň 4.56
16.05.2017 6.ročník přeboru SpS SKPLZ a SOPLZ mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žkm/F2 11 Plzeň 26.30
16.05.2017 6.ročník přeboru SpS SKPLZ a SOPLZ mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žkm/F Plzeň 2508
10.05.2017 1. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žkm/B1 1 Plzeň (Slovany) 45.29
10.05.2017 1. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žkm/B2 1 Plzeň (Slovany) 10.66
10.05.2017 1. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žkm/F Plzeň (Slovany) 4.51
03.05.2017 Veřejné závody (AK Škoda Plzeň) 60 m/Ž/B4 1 Plzeň 08.68
03.05.2017 Veřejné závody (AK Škoda Plzeň) 150 m/Ž/B1 6 Plzeň 20.58
03.05.2017 Veřejné závody (AK Škoda Plzeň) 300 m/Ž/B3 Plzeň DNP
03.05.2017 Veřejné závody (AK Škoda Plzeň) dálka/Ž Plzeň 4.47
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žkm/B1 1 Praha - Strahov 20.84
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m př./Žkm/B1 1 Praha - Strahov 10.68
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) dálka/Žkm/F Praha - Strahov 4.41
29.01.2017 Veřejné závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B1 3 Plzeň 08.76
29.01.2017 Veřejné závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žkm/B1 1 Plzeň 11.39
29.01.2017 Veřejné závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žkm/F Plzeň 4.45