Karta atleta

Export do excelu
  • Svobodová Adéla
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér Veronika Purmanová/Tomáš Purman
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.78 Praha - Eden 2.10.2019
60 m 09.19 h Praha - Stromovka 13.2.2019
100 m 14.25 Praha - Kotlářka 17.5.2019
150 m 21.26 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
150 m 22.72 h Praha - Stromovka 13.2.2019
200 m 39.72 h Praha 13.3.2014
300 m 55.53 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 2:11.30 Praha - Jeseniova 18.5.2017
800 m 2:37.59 Praha - Eden 2.10.2019
60 m překážek 14.45 Praha - Podvinný Mlýn 1.5.2017
60 m překážek 11.43 h Nehvizdy 10.3.2019
1500 m překážek 5:44.73 Kolín 20.9.2019
středoškolský pohár 1225 Praha - Eden 2.10.2019
pětiboj 0794 Praha - Podvinný Mlýn 1.5.2017
hod kriketovým míčkem 20.31 Praha - Jeseniova 18.5.2017
vrh koulí 2kg 05.68 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
skok daleký 2.94 Praha - Podvinný Mlýn 1.5.2017
skok daleký 3.89 h Nehvizdy 20.1.2019
skok vysoký 1.15 h Nehvizdy 20.1.2019
Přespolní běh 5:07.3 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.78 Praha - Eden 2.10.2019
60 m 09.19 h Praha - Stromovka 13.2.2019
100 m 14.25 Praha - Kotlářka 17.5.2019
150 m 21.26 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
150 m 22.72 h Praha - Stromovka 13.2.2019
800 m 2:37.59 Praha - Eden 2.10.2019
60 m překážek 11.43 h Nehvizdy 10.3.2019
1500 m překážek 5:44.73 Kolín 20.9.2019
středoškolský pohár 1225 Praha - Eden 2.10.2019
skok daleký 3.89 h Nehvizdy 20.1.2019
skok vysoký 1.15 h Nehvizdy 20.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B15 4 Praha - Podvinný mlýn 10.22
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B15 3 Praha - Podvinný mlýn 15.83
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B6 10 Praha - Podvinný mlýn 3:13.06
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FC 24 Praha - Podvinný mlýn 2.90
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FC 25 Praha - Podvinný mlýn 17.22
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 86 Praha - Podvinný mlýn 0753
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B5 5 Praha - Podvinný mlýn 25.37
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) koule 2kg/Žkm/F 26 Praha - Podvinný mlýn 05.68
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 600 m/Žkm/B3 6 Praha - Jeseniova 2:11.30
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žkm/B2 26 Praha - Jeseniova 20.31
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B4 3 Praha - Podvinný Mlýn 10.74
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B3 1 Praha - Podvinný Mlýn 3:09.39
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B4 2 Praha - Podvinný Mlýn 14.45
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm 26 Praha - Podvinný Mlýn 2.94
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm 28 Praha - Podvinný Mlýn 18.33
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 21 Praha - Podvinný Mlýn 0794
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žkm/F 49 Praha - Vítkov 5:07.3
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B3 6 Praha - Stromovka 57.7
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B18 7 Praha - Stromovka 10.12