Karta atleta

Export do excelu
  • Agáta Šamalíková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér: Petrjanoš Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrh koulí 2kg 10.35 h Ostrava 08.01.2017
vrh koulí 2kg 10.62 Břeclav 14.05.2017
vrh koulí 3kg 08.69 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
vrh koulí 3kg 08.77 Břeclav 24.04.2019
hod diskem 0,75kg 24.27 Břeclav 21.08.2019
hod kladivem 3kg 25.55 Brno 15.05.2019
hod oštěpem 400g 19.96 Znojmo 21.09.2017
hod oštěpem 500g 21.34 Břeclav 19.10.2019
hod kriketovým míčkem 28.93 Břeclav 10.06.2017
vrhačský trojboj 1056 Břeclav 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 2kg 10.35 h Ostrava 08.01.2017
vrh koulí 2kg 10.62 Břeclav 14.05.2017
vrh koulí 3kg 08.50 h Ostrava 08.01.2017
vrh koulí 3kg 08.42 Břeclav 14.05.2017
hod diskem 0,75kg 20.81 Břeclav 10.09.2017
hod kladivem 3kg 17.32 Znojmo 04.06.2017
hod oštěpem 400g 19.96 Znojmo 21.09.2017
hod kriketovým míčkem 28.93 Břeclav 10.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 6 Hranice 10.07
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 29 Hranice 19.22
27.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina Moravskoslezská (AK Olomouc) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Olomouc 09.89
21.09.2017 Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 23 Znojmo 22.76
21.09.2017 Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) vrh koulí 2kg/Žkm/F Znojmo 09.55
21.09.2017 Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) hod oštěpem 400g/Žkm 4 Znojmo 19.96
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) hod kriketovým míčkem/Žkm/KB 22 Brno 26.13
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Žky/F 10 Břeclav 07.77
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 0,75kg/Žky/F 4 Břeclav 20.81
10.06.2017 Zajícova liga 2017 (SK Atletika Hustopeče a TJ Lok) vrh koulí 2kg/Žkm Břeclav 10.34
10.06.2017 Zajícova liga 2017 (SK Atletika Hustopeče a TJ Lok) vrh koulí 3kg/Žky Břeclav 08.15
10.06.2017 Zajícova liga 2017 (SK Atletika Hustopeče a TJ Lok) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Břeclav 28.93
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 13 Znojmo 08.25
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky/F 12 Znojmo 17.32
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky/F 10 Znojmo 19.65
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky/F 9 Znojmo 15.95
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky/F 8 Znojmo 16.85
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 12 Znojmo 07.88
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 2kg/Žkm Břeclav 10.62
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Žky 9 Břeclav 08.42
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 0,75kg/Žky 9 Břeclav 17.20
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 6 Hodonín 07.91
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky/F 7 Hodonín 18.57
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Břeclav 28.00
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Žky 7 Břeclav 07.64
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 2kg/Žkm Břeclav 09.76
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) vrh koulí 2kg/Žkm Brno 09.35
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) vrh koulí 3kg/Žky MS Brno 07.56
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) vrh koulí 2kg/Žkm/F Praha - Stromovka 10.13
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ostrava 10.35
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky/F 11 Ostrava 08.50