Karta atleta

Export do excelu
  • Jana Bednářová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: Siebeltová Veronika, Nejezchleba Jozef
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.25 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
60 m 09.25 Frýdek-Místek 01.05.2019
150 m 24.55 h Ostrava 03.02.2017
150 m 24.23 Opava 11.05.2017
300 m 54.43 Třinec 20.06.2018
500 m 1:33.9 Frýdek-Místek 22.05.2019
600 m 2:06.0 Frýdek-Místek 10.04.2019
800 m 2:55.70 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
800 m 2:57.18 Frýdek-Místek 01.05.2019
1500 m 6:12.51 Frýdek-Místek 19.06.2018
1500 m 6:09.94 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
1 anglická míle 7:00.0 Frýdek-Místek 17.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 16.8 Frýdek-Místek 26.06.2015
skok vysoký 0.95 Frýdek-Místek 22.04.2015
skok daleký 3.59 Frýdek-Místek 01.08.2018
vrh koulí 2kg 04.91 Frýdek-Místek 30.06.2017
hod oštěpem 400g 18.42 Frýdek-Místek 13.06.2017
pohár rozhlasu 1025 Opava 18.05.2017
hod kriketovým míčkem 26.57 Frýdek-Místek 13.06.2017
pětiboj 0682 Frýdek-Místek 26.06.2015
čtyřboj 0715 Třinec 19.06.2014
chůze dráha 2000 m 11:51.23 Frýdek-Místek 03.09.2019
chůze dráha 3000 m 18:04.82 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
chůze dráha 3000 m 18:14.37 h Praha - Stromovka 12.02.2019
chůze dráha 5000 m 33:27.29 Břeclav 31.08.2019
chůze dráha 1000m 6:24.5 Frýdek-Místek 12.06.2017
3 km chůze 17:33 Olomouc 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.54 h Ostrava 03.02.2017
60 m 09.65 Ostrava 14.09.2017
150 m 24.55 h Ostrava 03.02.2017
150 m 24.23 Opava 11.05.2017
300 m 55.75 Třinec 14.06.2017
500 m 1:41.5 Frýdek-Místek 17.05.2017
600 m 2:12.78 Opava 18.05.2017
800 m 3:17.23 Frýdek-Místek 26.04.2017
800 m 2:56.57 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
1500 m 6:23.45 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
skok daleký 3.28 Frýdek-Místek 01.05.2017
vrh koulí 2kg 04.91 Frýdek-Místek 30.06.2017
hod oštěpem 400g 18.42 Frýdek-Místek 13.06.2017
pohár rozhlasu 1025 Opava 18.05.2017
hod kriketovým míčkem 26.57 Frýdek-Místek 13.06.2017
chůze dráha 3000 m 22:08.15 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
chůze dráha 1000m 6:24.5 Frýdek-Místek 12.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R7 8 Ostrava - Vítkovice 10.55
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B2 6 Ostrava - Vítkovice 2:56.57
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) chůze dráha 3000 m/Žky/F 15 Jablonec nad Nisou 22:08.15
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B4 5 Ostrava - Vítkovice 10.06
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 1500 m/Žkm/F 14 Ostrava - Vítkovice 6:23.45
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) chůze dráha 3000 m/Žky/F 8 Šumperk 23:51.1
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B4 4 Ostrava 09.65
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 1500 m/Žkm/F 11 Ostrava 6:29.15
30.06.2017 Slezanský hodskok I (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Frýdek-Místek 04.91
14.06.2017 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm 17 Třinec 55.75
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B8 3 Frýdek-Místek 09.84
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žkm 21 Frýdek-Místek 26.57
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 400g/Žkm 15 Frýdek-Místek 18.42
12.06.2017 Slezanské pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) chůze dráha 1000m/Ž Frýdek-Místek 6:24.5
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B3 7 Třinec 58.21
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B8 4 Třinec 10.00
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 400g/Žkm/F 13 Třinec 18.14
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) 60 m/Žkm/B3 3 Opava 09.55
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) 600 m/Žkm/B2 10 Opava 2:12.78
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) pohár rozhlasu/Žkm 9 Opava 1025
17.05.2017 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 500 m/Žkm 15 Frýdek-Místek 1:41.5
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B3 4 Opava 09.80
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B4 5 Opava 24.23
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 400g/Žkm/F 13 Opava 17.41
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) pohár rozhlasu/Žkm Frýdek-Místek 0433
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) 60 m/Žkm/B1 2 Frýdek-Místek 09.55
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) 600 m/Žkm 10 Frýdek-Místek 2:16.88
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B4 5 Frýdek-Místek 09.43
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 37 Frýdek-Místek 3.28
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žkm 34 Frýdek-Místek 24.42
26.04.2017 Čokoládová tretra (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm/B 11 Frýdek-Místek 3:17.23
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R7 1 Ostrava 09.54
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B10 3 Ostrava 24.55