Karta atleta

Export do excelu
  • Kůstková Magdaléna
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér Zdeněk Talácko
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.79 Praha-Jeseniova 07.09.2017
60 m 09.15 h Praha-Stromovka 31.01.2018
150 m 22.66 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
150 m 22.40 h Praha - Stromovka 10.01.2018
300 m 52.9 h Praha - Stromovka 01.02.2017
60 m překážek 15.72 Praha - Jeseniova 18.05.2017
vrh koulí 2kg 07.96 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
vrh koulí 3kg 05.05 Praha - Děkanka 16.05.2018
skok daleký 3.93 Praha - Jeseniova 18.05.2017
skok daleký 4.00 h Praha-Juliska 18.01.2018
skok vysoký 1.30 Praha-Mazurská 21.09.2017
Přespolní běh 4:48.2 Praha - Vítkov 29.03.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 150 m/Žkm/B1 2 Praha-Mazurská 22.82
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) výška/Žkm/F 3= Praha-Mazurská 1.30
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žkm 6 Praha - Jeseniova 3.85
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 12 Praha - Jeseniova 07.57
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B1 4 Praha-Jeseniova 09.79
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B2 2 Praha-Jeseniova 23.63
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) koule 2kg/Žkm/F 19 Praha - Kotlářka 07.39
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B4 2 Praha - Podvinný mlýn 22.66
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) koule 2kg/Žkm/F 5 Praha - Podvinný mlýn 07.96
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) kriket/Žkm/F Praha - Přátelství DNS
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B1 5 Praha - Jeseniova 15.72
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 8 Praha - Jeseniova 3.93
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žkm/F 19 Praha - Vítkov 4:48.2
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B18 3 Praha - Stromovka 52.9
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B20 Praha - Stromovka DNS