Karta atleta

Export do excelu
  • Kracíková Agáta
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.96 Praha - Děkanka 21.5.2019
60 m 10.02 h Praha - Stromovka 10.1.2018
150 m 24.83 h Praha - Stromovka 10.1.2018
800 m 3:01.26 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 12.68 Praha - Jeseniova 1.6.2017
pětiboj 1218 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod kladivem 3kg 10.12 Praha - Děkanka 21.5.2019
hod kriketovým míčkem 27.29 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
vrh koulí 2kg 07.11 Praha - Děkanka 20.6.2017
skok daleký 3.56 Praha - Jeseniova 1.6.2017
skok vysoký 1.18 Praha - Kotlářka 18.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.96 Praha - Děkanka 21.5.2019
60 m 10.25 h Praha - Stromovka 9.1.2019
hod kladivem 3kg 10.12 Praha - Děkanka 21.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B7 3 Praha - Podvinný mlýn 10.22
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B9 2 Praha - Podvinný mlýn 13.43
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B4 2 Praha - Podvinný mlýn 3:01.26
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FB 19 Praha - Podvinný mlýn 3.30
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FB 9 Praha - Podvinný mlýn 27.29
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 71 Praha - Podvinný mlýn 1218
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žkm/B5 5 Praha-Mazurská 10.14
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m př./Žkm/B4 3 Praha-Mazurská 13.54
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) dálka/Žkm/F Praha-Mazurská DNS
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) kriket/Žkm/F Praha-Mazurská DNS
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žkm 26 Praha - Jeseniova 2.81
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žkm 19 Praha - Jeseniova 23.11
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B3 4 Praha - Děkanka 23.82
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) koule 2kg/Žkm/F 5 Praha - Děkanka 07.11
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B3 1 Praha - Jeseniova 12.68
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 21 Praha - Jeseniova 3.56
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m/Žkm/B2 3 Praha - Kotlářka 09.73
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) výška/Žkm 14 Praha - Kotlářka 1.18
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B3 Praha - Juliska DNS
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F Praha - Juliska DNS