Karta atleta

Export do excelu
  • Timea Zlatníková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Sklenář Robert
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Uherské Hradiště 24.05.2016
60 m 09.38 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
800 m 3:11.7 Zlín 11.05.2016
1500 m 7:45.04 Kolín 26.09.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 12.7 Zlín 11.05.2016
skok daleký 4.35 Zlín 11.05.2016
vrh koulí 2kg 09.85 Zlín 24.05.2017
vrh koulí 2kg 10.25 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 3kg 09.25 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
vrh koulí 3kg 09.79 Zlín 23.09.2020
vrh koulí 4kg 07.73 h Ostrava 19.01.2022
vrh koulí 4kg 08.06 Opava 14.05.2022
hod diskem 0,75kg 27.74 Uherské Hradiště 18.06.2019
hod diskem 1kg 24.20 Břeclav 26.09.2020
hod oštěpem 400g 32.70 Hranice 01.10.2017
hod oštěpem 500g 37.04 Kolín 26.09.2021
hod oštěpem 600g 33.70 Ostrava - Vítkovice 22.05.2022
hod břemenem 10kg 04.46 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
hod kriketovým míčkem 56.92 Uherské Hradiště 09.05.2017
pohár rozhlasu 0549 Uherské Hradiště 17.05.2017
pětiboj 2031 Zlín 11.05.2016
vrhačský trojboj 1287 Přerov 01.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.48 Zlín 13.09.2017
60 m 09.38 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
800 m 3:36.91 Zlín 13.09.2017
skok daleký 3.70 Uherské Hradiště 09.05.2017
vrh koulí 2kg 09.85 Zlín 24.05.2017
vrh koulí 2kg 10.25 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
hod oštěpem 400g 32.70 Hranice 01.10.2017
hod kriketovým míčkem 56.92 Uherské Hradiště 09.05.2017
pohár rozhlasu 0549 Uherské Hradiště 17.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R4 7 Ostrava - Vítkovice 09.38
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 5 Ostrava - Vítkovice 10.25
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod oštěpem 400g/Žkm/F Hranice 32.70
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 7 Hranice 49.39
27.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina Moravskoslezská (AK Olomouc) vrh koulí 2kg/Žkm 11 Olomouc 08.95
27.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina Moravskoslezská (AK Olomouc) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Olomouc 27.84
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm Zlín DNF
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B7 3 Zlín 09.48
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B6 Zlín DNS
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B4 8 Zlín 3:36.91
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 34 Zlín 3.28
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Zlín 46.83
16.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 400g/Žkm Uherské Hradiště 30.15
27.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 5 Brno 51.71
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) pohár rozhlasu/Žkm 38 Kladno 0527
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) hod kriketovým míčkem/Žkm Kladno 53.81
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Zlín 09.85
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Zlín 51.43
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F Zlín 29.88
17.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Zlínský kraj (Atletický stadion v Uherském H) pohár rozhlasu/Žkm 28 Uherské Hradiště 0549
17.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Zlínský kraj (Atletický stadion v Uherském H) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Uherské Hradiště 55.48
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F Zlín 29.59
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Zlín 52.93
09.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Uherské Hradiště, kategorie III a IV (Atletický stadion v Uherském H) skok daleký/Žkm/F 7 Uherské Hradiště 3.70
09.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Uherské Hradiště, kategorie III a IV (Atletický stadion v Uherském H) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Uherské Hradiště 56.92
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Olomouc 52.12
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 400g/Žkm Uherské Hradiště 30.40
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žkm Uherské Hradiště 56.66
12.04.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žkm Uherské Hradiště 50.49
12.04.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 400g/Žkm Uherské Hradiště 28.20