Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Foltýnová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Myrdaczová Martina
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.42 Kolín 30.04.2016
100 m 15.39 Stará Boleslav 13.09.2017
150 m 22.42 Kladno 08.06.2016
800 m 3:16.99 Kolín 30.04.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.24 h Praha-Strahov 20.02.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.95 Kolín 30.04.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 20.46 Stará Boleslav 06.10.2018
skok vysoký 1.45 h Praha-Strahov 20.02.2016
skok vysoký 1.42 Kolín 07.05.2016
skok daleký 4.15 h Praha-Strahov 20.02.2016
skok daleký 4.24 Stará Boleslav 03.05.2017
vrh koulí 2kg 10.20 Beroun 30.09.2017
vrh koulí 3kg 09.52 Kolín 27.05.2018
hod oštěpem 500g 19.18 Stará Boleslav 07.10.2018
hod kriketovým míčkem 30.20 Kolín 30.04.2016
pohár rozhlasu 0817 Nymburk 15.05.2017
pětiboj 1525 Kolín 30.04.2016
sedmiboj [Zky] 2243 Stará Boleslav 07.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.38 Stará Boleslav 03.05.2017
100 m 15.39 Stará Boleslav 13.09.2017
150 m 23.62 Stará Boleslav 06.09.2017
800 m 3:29.21 Stará Boleslav 03.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.65 Stará Boleslav 03.05.2017
skok vysoký 1.38 Kladno 21.05.2017
skok daleký 4.24 Stará Boleslav 03.05.2017
vrh koulí 2kg 10.20 Beroun 30.09.2017
hod kriketovým míčkem 28.03 Stará Boleslav 03.05.2017
pohár rozhlasu 0817 Nymburk 15.05.2017
pětiboj 1487 Stará Boleslav 03.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) skok vysoký/Žkm/F 5 Beroun 1.35
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) vrh koulí 2kg/Žkm/F Beroun 10.20
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žkm/F Beroun 1.33
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm/F 14 Beroun 3.65
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/B2 5 Stará Boleslav 15.39
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Ž 5 Stará Boleslav 1.35
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B3 4 Stará Boleslav 23.62
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Stará Boleslav 09.51
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 2= Stará Boleslav 1.35
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 4 Stará Boleslav 09.41
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm Kladno 1.33
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 11 Kladno 4.24
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm 5 Kladno 1.38
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 15 Kladno 4.11
15.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) pohár rozhlasu/Žkm Nymburk 0817
15.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) skok daleký/Žkm 5 Nymburk 4.21
15.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) skok vysoký/Žkm Nymburk 1.35
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žkm 9 Stará Boleslav 1487
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B2 1 Stará Boleslav 09.38
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 2 Stará Boleslav 12.65
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B1 13 Stará Boleslav 3:29.21
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm Stará Boleslav 4.24
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 15 Stará Boleslav 28.03
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm 8 Stará Boleslav 3.98
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žkm Stará Boleslav 1.35