Karta atleta

Export do excelu
  • Nika Kroupová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Couf Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.45 Tábor 10.05.2015
60 m 09.07 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
60 m 08.93 h Praha - Strahov 15.12.2018
150 m 23.48 Nová Včelnice 04.09.2016
150 m 21.17 h Praha - Strahov 10.02.2018
300 m 47.98 Třebíč 15.09.2018
600 m 2:18.25 České Budějovice 27.09.2015
800 m 3:03.04 h Praha - Strahov 12.02.2017
800 m 3:05.42 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.16 h České Budějovice 14.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.09 Jindřichův Hradec 14.05.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.30 h Praha - Strahov 10.02.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.87 Nová Včelnice 12.05.2018
skok vysoký 1.42 Nová Včelnice 12.05.2018
skok vysoký 1.38 h České Budějovice 05.01.2020
skok daleký 4.84 h České Budějovice 21.01.2018
skok daleký 4.97 Písek 27.05.2018
vrh koulí 2kg 07.34 h Praha - Strahov 12.02.2017
vrh koulí 3kg 06.96 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
hod kriketovým míčkem 25.48 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
hod plným míčem 1kg 06.68 Nová Včelnice 23.05.2015
pětiboj 1967 Plzeň 17.06.2017
čtyřboj 1283 České Budějovice 03.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.02 h Praha - Strahov 12.02.2017
60 m 09.07 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
800 m 3:03.04 h Praha - Strahov 12.02.2017
800 m 3:05.42 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.16 h České Budějovice 14.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.09 Jindřichův Hradec 14.05.2017
skok vysoký 1.36 Tábor 10.06.2017
skok daleký 4.54 h České Budějovice 14.01.2017
skok daleký 4.71 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
vrh koulí 2kg 07.34 h Praha - Strahov 12.02.2017
hod kriketovým míčkem 25.48 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
pětiboj 1967 Plzeň 17.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm/F 7 Vlašim 4.39
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/B4 1 Veselí nad Lužnicí 09.11
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Veselí nad Lužnicí 11.87
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žkm/B3 14 Veselí nad Lužnicí 3:05.42
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/Žkm Veselí nad Lužnicí 4.32
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) hod kriketovým míčkem/Žkm 27 Veselí nad Lužnicí 25.48
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) pětiboj/Žkm 10 Veselí nad Lužnicí 1823
27.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Žkm/Kb 9 Brno 4.69
28.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Žkm/F 9 Brno 4.88
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žkm 6 Plzeň 1967
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm Plzeň 4.68
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Plzeň 23.90
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B2 3 Plzeň 08.85
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Plzeň 11.43
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B2 8 Plzeň 3:12.76
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Žky/F 11 Tábor 4.36
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) skok vysoký/Žky/F 9 Tábor 1.36
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žky/R3 Tábor DNS
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Žky/F Tábor DNS
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/Žkm/F Veselí nad Lužnicí 4.71
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Veselí nad Lužnicí 11.19
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/R3 1 Veselí nad Lužnicí 09.07
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 3 Jindřichův Hradec 11.09
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Žkm/F 6 Jindřichův Hradec 4.29
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žkm/B1 Třebíč DNS
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žkm/B2 8 Třebíč 3:17.02
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Třebíč 11.53
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žkm/F Třebíč 4.34
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 25 Třebíč 17.08
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) pětiboj/Žkm/F 21 Třebíč 1153
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B3 2 Praha - Strahov 09.02
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žkm/B4 8 Praha - Strahov 3:03.04
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 2 Praha - Strahov 12.42
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žkm/F Praha - Strahov 4.44
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 9 Praha - Strahov 07.34
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm 4 České Budějovice 09.08
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm České Budějovice 12.16
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žkm České Budějovice 4.54