Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Jeníšová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 14.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.44 Brno 11.09.2017
150 m 23.89 Brno 12.09.2017
300 m 54.78 Ostrava 11.06.2015
skok vysoký 1.10 h Otrokovice 09.02.2017
skok daleký 3.79 h Otrokovice 03.03.2016
skok daleký 3.99 Opava 29.05.2018
vrh koulí 2kg 08.16 Ostrava - Martinov 12.10.2017
vrh koulí 3kg 07.48 Opava 29.05.2018
hod oštěpem 400g 24.59 Opava 11.05.2017
hod kriketovým míčkem 37.95 Brno 12.09.2017
pohár rozhlasu 0672 Opava 29.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.44 Brno 11.09.2017
150 m 23.89 Brno 12.09.2017
skok vysoký 1.10 h Otrokovice 09.02.2017
skok daleký 3.69 h Otrokovice 09.02.2017
skok daleký 3.76 Brno 12.09.2017
vrh koulí 2kg 08.16 Ostrava - Martinov 12.10.2017
hod oštěpem 400g 24.59 Opava 11.05.2017
hod kriketovým míčkem 37.95 Brno 12.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Ostrava - Martinov 08.16
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Ostrava - Martinov 21.53
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 21 Ostrava - Vítkovice 07.68
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 22 Ostrava - Vítkovice 20.27
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod oštěpem 400g/Žkm/F Hranice DNS
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B6 4 Ostrava 09.57
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 13 Ostrava 08.01
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 6 Ostrava 23.81
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R16 3 Brno 09.44
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žkm/R15 6 Brno 23.89
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žkm/KH 10 Brno 3.76
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) hod kriketovým míčkem/Žkm/KB 6 Brno 37.95
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B3 3 Frýdek-Místek 09.25
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 400g/Žkm 7 Frýdek-Místek 22.89
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 20 Třinec 30.65
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 400g/Žkm/F 4 Třinec 24.12
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 400g/Žkm/F Opava 24.59
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 13 Opava 33.30
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm 15 Otrokovice 3.69
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žkm 7= Otrokovice 1.10