Karta atleta

Export do excelu
  • Kamila Klímová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér:
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.29 h České Budějovice 11.11.2017
60 m 09.63 Jindřichův Hradec 14.05.2017
60 m 09.99 h České Budějovice 11.11.2017
150 m 25.79 Písek 04.06.2017
300 m 58.89 h Praha - Strahov 20.01.2018
300 m 59.04 Nová Včelnice 12.05.2018
800 m 3:27.01 České Budějovice 09.10.2016
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 22.93 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
skok vysoký 1.00 České Budějovice 25.09.2017
skok daleký 2.15 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
skok daleký 2.54 Tábor 10.06.2017
vrh koulí 2kg 04.83 České Budějovice 09.10.2016
hod kriketovým míčkem 13.43 Jindřichův Hradec 14.05.2017
pětiboj 0448 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.29 h České Budějovice 11.11.2017
60 m 09.63 Jindřichův Hradec 14.05.2017
60 m 09.99 h České Budějovice 11.11.2017
150 m 25.79 Písek 04.06.2017
300 m 63.93 Brno 22.04.2017
800 m 3:36.72 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 22.93 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
skok vysoký 1.00 České Budějovice 25.09.2017
skok daleký 2.54 Tábor 10.06.2017
vrh koulí 2kg 04.04 Nová Včelnice 17.09.2017
hod kriketovým míčkem 13.43 Jindřichův Hradec 14.05.2017
pětiboj 0448 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žkm 9 České Budějovice 08.29
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žkm 9 České Budějovice 09.99
25.09.2017 4.atletický podvečer na Čtyři Dvory Č. Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok vysoký/Žky 12 České Budějovice 1.00
25.09.2017 4.atletický podvečer na Čtyři Dvory Č. Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 České Budějovice 11.02
25.09.2017 4.atletický podvečer na Čtyři Dvory Č. Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žky 13 České Budějovice 2.78
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/B3 6 Veselí nad Lužnicí 10.03
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B5 4 Veselí nad Lužnicí 22.93
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žkm/B1 14 Veselí nad Lužnicí 3:36.72
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/Žkm Veselí nad Lužnicí NM
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) hod kriketovým míčkem/Žkm 45 Veselí nad Lužnicí 10.20
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) pětiboj/Žkm 44 Veselí nad Lužnicí 0448
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm/F 26 Nová Včelnice 2.13
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 19 Nová Včelnice 04.04
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B07 4 Nová Včelnice 09.87
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B4 4 České Budějovice (Čtyři Dvory) 09.98
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 150 m/Žky/B4 5 Tábor 25.69
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žky/B3 7 Tábor 09.94
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Žky/F 20 Tábor 2.54
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žkm/B5 3 Písek 10.07
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žkm/B5 7 Písek 25.79
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 600 m/Žkm/B2 Písek DNS
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/R9 2 Veselí nad Lužnicí 10.18
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 150 m/Žkm/B9 4 Veselí nad Lužnicí 25.75
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žkm/B1 4 Jindřichův Hradec 09.63
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 300 m/Žkm/B8 3 Jindřichův Hradec 66.41
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 19 Jindřichův Hradec 13.43
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žkm/B5 4 Brno 10.04
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) 300 m/Žkm/B4 4 Brno 63.93
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žkm Brno 0