Karta atleta

Export do excelu
  • Bendová Eliška
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.85 Kolín 27.05.2018
60 m 09.04 h Praha - Strahov 15.12.2018
150 m 21.35 Kolín 27.05.2018
300 m 47.19 Kladno 02.06.2017
300 m 49.86 h Praha - Strahov 10.12.2017
600 m 1:47.35 Stará Boleslav 21.06.2017
800 m 2:42.37 Kladno 21.05.2017
800 m 3:07.01 h Praha - Strahov 18.02.2017
1000 m 3:43.99 Kladno 25.09.2016
60 m překážek 13.35 Kladno 08.06.2016
středoškolský pohár 0303 Beroun 19.09.2019
pětiboj 1658 Slaný 14.05.2017
hod kriketovým míčkem 19.89 Slaný 14.05.2017
skok daleký 3.98 Beroun 19.09.2019
skok daleký 3.57 h Praha - Strahov 18.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B06 2 Praha - Strahov 49.86
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žkm/R6 4 Beroun 09.05
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 300 m/Žkm/B1 5 Beroun 48.36
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R8 4 Beroun 09.15
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žkm/F 16 Beroun 3.55
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R8 6 Brno 09.08
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žkm/R9 5 Brno 22.76
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 800 m/Žkm/B2 14 Brno 2:56.95
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B1 MS Kolín 48.84
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B2 MS Kolín 22.6
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Ž 5 Stará Boleslav 09.03
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 150 m/Ž 5 Stará Boleslav 21.79
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B2 2 Stará Boleslav 08.79
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 600 m/Žkm/B1 1 Stará Boleslav 1:47.35
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B1 1 Kladno 47.19
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 20 Kladno 3.81
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B2 3 Kladno 21.76
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B1 6 Kladno 2:42.37
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm 15 Slaný 1658
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žkm 34 Slaný 13.53
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) kriket/Žkm 40 Slaný 19.89
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm 13= Slaný 08.94
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 27= Slaný 3.64
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm 4 Slaný 2:43.66
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B7 2 Stará Boleslav 09.22
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B1 6 Stará Boleslav 2:57.06
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žkm/R11 2 Praha - Strahov 09.62
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 800 m/Žkm/B1 6 Praha - Strahov 3:07.01
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) dálka/Žkm 34 Praha - Strahov 3.57