Karta atleta

Export do excelu
  • Šimková Markéta
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér Michaela Kapcová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 13.89 Praha - Děkanka 26.04.2018
60 m 09.23 Praha - Děkanka 26.04.2018
60 m 09.19 h Praha - Stromovka 10.01.2018
150 m 22.84 Praha - Eden 21.09.2017
600 m 2:09.07 Praha - Děkanka 20.06.2017
800 m 3:09.09 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek 12.21 Praha-Jeseniova 07.09.2017
60 m překážek 12.53 h Praha - Stromovka 01.02.2017
pětiboj 1536 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
hod diskem 0,75kg 22.36 Praha - Eden 07.09.2019
hod kladivem 3kg 21.97 Praha - Eden 07.09.2019
hod kriketovým míčkem 29.87 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 2kg 07.54 Praha - Eden 21.09.2017
vrh koulí 3kg 08.72 Praha - Děkanka 05.10.2019
skok daleký 4.44 Praha - Děkanka 05.10.2019
skok daleký 4.22 h Praha - Stromovka 09.01.2019
skok vysoký 1.35 Praha - Děkanka 16.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.24 Praha - Děkanka 29.04.2019
hod diskem 0,75kg 22.36 Praha - Eden 07.09.2019
hod kladivem 3kg 21.97 Praha - Eden 07.09.2019
vrh koulí 3kg 08.72 Praha - Děkanka 05.10.2019
skok daleký 4.44 Praha - Děkanka 05.10.2019
skok daleký 4.22 h Praha - Stromovka 09.01.2019
skok vysoký 1.35 Praha - Děkanka 16.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B12 3 Praha - Podvinný mlýn 09.39
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B12 2 Praha - Podvinný mlýn 12.35
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B5 10 Praha - Podvinný mlýn 3:15.44
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FC 9 Praha - Podvinný mlýn 3.79
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FC 10 Praha - Podvinný mlýn 29.87
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 55 Praha - Podvinný mlýn 1536
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B4 6 Praha - Eden 22.84
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm 22 Praha - Eden 07.54
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B4 2 Praha - Jeseniova 24.37
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 19 Praha - Jeseniova 06.59
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B3 2 Praha-Jeseniova 12.21
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) dálka/Žkm 6 Praha-Jeseniova 3.77
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 600 m/Žkm/B1 7 Praha - Děkanka 2:09.07
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) kriket/Žkm/F 8 Praha - Děkanka 27.74
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B5 2 Praha - Jeseniova 24.80
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm/F 7 Praha - Jeseniova 07.21
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m/Žkm/B4 3 Praha - Kotlářka 09.68
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) výška/Žkm 1= Praha - Kotlářka 1.30
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B2 1 Praha - Děkanka 09.24
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B1 5 Praha - Děkanka 09.91
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B2 3 Praha - Děkanka 3:18.15
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B4 2 Praha - Děkanka 12.86
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) dálka/Žkm Praha - Děkanka 3.67
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) kriket/Žkm 9 Praha - Děkanka 22.53
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žkm 4 Praha - Děkanka 1225
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B3 4 Praha - Stromovka 12.81
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žkm/B4 2 Praha - Stromovka 12.53
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B11 6 Praha - Stromovka 09.80