Karta atleta

Export do excelu
  • Alexandra Škutová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Voňavková Eva
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.56 Kladno 25.04.2017
60 m 08.60 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 22.14 Stará Boleslav 21.06.2017
150 m 22.56 h Praha-Stromovka 07.02.2018
300 m 50.75 Beroun 15.09.2017
300 m 50.63 h Praha-Strahov 14.01.2018
50 m překážek (0.76/7.70) 10.4 h Kladno 17.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.29 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.07 Kladno 21.05.2017
skok vysoký 1.15 Kladno 08.06.2016
skok vysoký 1.20 h Praha - Strahov 18.02.2017
skok daleký 3.95 h Kladno 17.01.2017
skok daleký 3.56 Kladno 21.05.2017
vrh koulí 2kg 06.42 h Praha-Strahov 20.02.2016
vrh koulí 2kg 06.87 Kolín 07.05.2016
pohár rozhlasu 0000 Kladno 25.04.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.56 Kladno 25.04.2017
150 m 23.34 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 22.14 Stará Boleslav 21.06.2017
300 m 50.75 Beroun 15.09.2017
50 m překážek (0.76/7.70) 10.4 h Kladno 17.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.29 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.07 Kladno 21.05.2017
skok vysoký 1.20 h Praha - Strahov 18.02.2017
skok daleký 3.95 h Kladno 17.01.2017
skok daleký 3.56 Kladno 21.05.2017
pohár rozhlasu 0000 Kladno 25.04.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B6 1 Beroun 50.75
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 6 Beroun 13.46
07.09.2017 Oddílové závody (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Ž/B1 5 Kladno 23.34
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B5 1 Stará Boleslav 22.14
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 3 Stará Boleslav 12.09
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B7 2 Kladno 51.14
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Kladno 11.95
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Kladno 12.07
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 48 Kladno 3.56
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie III (Městský stadion Sletiště, A. C.TEPO Kladno, Mgr. Hana Větrovcová, hvetrovcova@atletika.cz, +420 602 861 600 ) pohár rozhlasu/Žkm Kladno 0000
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie III (Městský stadion Sletiště, A. C.TEPO Kladno, Mgr. Hana Větrovcová, hvetrovcova@atletika.cz, +420 602 861 600 ) 60 m/Žkm 17 Kladno 09.56
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 150 m/Žkm/B12 2 Praha - Strahov 23.34
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 4 Praha - Strahov 12.29
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) skok vysoký/Žkm 10= Praha - Strahov 1.20
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B5 3 Kladno 10.4
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm Kladno 3.95