Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Dlouhá
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Nožička Milan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 Opava 03.05.2018
60 m 08.97 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
150 m 21.82 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
150 m 21.66 h Ostrava 20.02.2018
300 m 50.72 h Ostrava 16.12.2016
300 m 48.01 Ostrava - Vítkovice 27.09.2018
800 m 2:57.88 h Ostrava 17.01.2016
800 m 2:58.82 Třinec 07.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 14.31 h Ostrava 06.12.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.88 Opava 11.05.2017
skok vysoký 1.17 h Atletický tunel Ostrava 16.02.2017
skok vysoký 1.10 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
skok daleký 4.39 h Ostrava - Vítkovice 27.02.2018
skok daleký 4.54 Třinec 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 31.10 Ostrava 03.05.2017
pětiboj 1756 Třinec 07.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.17 Třinec 07.05.2017
150 m 21.82 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
300 m 51.27 h Ostrava 03.02.2017
300 m 49.86 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
800 m 2:58.82 Třinec 07.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.88 Opava 11.05.2017
skok vysoký 1.17 h Atletický tunel Ostrava 16.02.2017
skok vysoký 1.10 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
skok daleký 4.00 Hranice 01.10.2017
skok daleký 4.38 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
hod kriketovým míčkem 31.10 Ostrava 03.05.2017
pětiboj 1756 Třinec 07.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F2 Ostrava - Vítkovice 4.38
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 28 Ostrava - Vítkovice 13.00
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm 13 Ostrava - Vítkovice 3:09.53
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm Ostrava - Vítkovice 4.43
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm 21 Ostrava - Vítkovice 1.10
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B3 7 Ostrava - Vítkovice 21.82
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F 22 Ostrava - Vítkovice 4.03
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) skok daleký/Žkm/F 28 Hranice 4.00
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žkm/B2 2 Ostrava - Vítkovice 49.86
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 150 m/Žkm/B2 4 Ostrava - Vítkovice 22.10
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F 5 Ostrava - Vítkovice 4.21
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B7 2 Ostrava 09.24
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 13 Ostrava 3.93
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B1 5 Ostrava 22.97
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žkm/B2 3 Frýdek-Místek 22.00
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 11 Frýdek-Místek 4.17
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B2 1 Třinec 21.78
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B1 2 Třinec 09.17
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F 13 Třinec 4.18
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B4 3 Opava 22.33
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 4 Opava 12.88
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm/F 9 Opava 4.24
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B1 7 Třinec 09.17
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B2 7 Třinec 2:58.82
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 7 Třinec 12.95
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F 12 Třinec 4.19
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 25 Třinec 30.79
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm/F 19 Třinec 1756
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) pětiboj/Žkm Ostrava 1614
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm 4 Ostrava 09.38
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm 9 Ostrava 3:09.88
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 9 Ostrava 12.91
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 6= Ostrava 31.10
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm Ostrava 4.18
16.02.2017 Halový skokan mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm 9= Atletický tunel Ostrava 1.17
16.02.2017 Halový skokan mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm Atletický tunel Ostrava 4.09
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F1 15 Ostrava 3.74
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B3 3 Ostrava 51.27
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 22 Ostrava 3.77
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B2 Ostrava DNS