Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Šulcová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Mejtská Petra
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.33 h Kladno 11.01.2018
60 m 09.92 Kladno 27.04.2018
150 m 24.54 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 23.61 Kladno 14.06.2019
300 m 52.10 Kladno 12.05.2019
600 m 2:02.76 Kladno 08.06.2016
800 m 3:00.56 Slaný 14.05.2017
800 m 3:11.93 h Praha - Strahov 11.01.2020
1000 m 3:53.42 Stará Boleslav 13.05.2016
1500 m 6:25.70 Kolín 29.08.2020
50 m překážek (0.76/7.70) 11.9 h Kladno 17.01.2017
50 m překážek (0.76/8.20) 12.09 h Kladno 11.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.30 Beroun 30.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 14.09 h Praha-Strahov 14.01.2018
3000 m překážek 17:53.86 Liberec 19.07.2020
skok vysoký 0.90 h Kladno 17.01.2017
skok daleký 3.67 h Praha - Strahov 18.02.2017
skok daleký 3.93 Kolín 08.05.2019
vrh koulí 3kg 06.51 Kolín 08.05.2019
hod kriketovým míčkem 22.09 Slaný 14.05.2017
pětiboj 1166 Slaný 14.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.4 h Kladno 17.01.2017
60 m 09.96 Slaný 14.05.2017
150 m 24.54 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 23.69 Kladno 21.05.2017
300 m 53.93 Kladno 02.06.2017
600 m 2:03.89 Stará Boleslav 21.06.2017
800 m 3:00.56 Slaný 14.05.2017
1000 m 3:54.31 Beroun 30.09.2017
1500 m 6:40.71 Beroun 15.09.2017
50 m překážek (0.76/7.70) 11.9 h Kladno 17.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 14.30 Beroun 30.09.2017
skok vysoký 0.90 h Kladno 17.01.2017
skok daleký 3.67 h Praha - Strahov 18.02.2017
skok daleký 3.65 Kladno 02.06.2017
hod kriketovým míčkem 22.09 Slaný 14.05.2017
pětiboj 1166 Slaný 14.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 1000 m/Žkm/B2 11 Beroun 3:54.31
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 7 Beroun 14.30
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Žkm/F 8 Beroun 6:40.71
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 5 Beroun 14.83
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 600 m/Žkm/B2 7 Stará Boleslav 2:03.89
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 5 Stará Boleslav 14.19
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B8 4 Kladno 53.93
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 25 Kladno 3.65
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B11 4 Kladno 23.69
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 56 Kladno 3.43
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm 35 Slaný 1166
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 39 Slaný 14.74
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 33 Slaný 22.09
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm 36 Slaný 09.96
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 27= Slaný 3.64
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm 21 Slaný 3:00.56
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 4 Stará Boleslav 14.07
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B2 MS Stará Boleslav 3:05.05
28.02.2017 2. oddílové závody žactva v hale (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B2 2 Kladno 08.7
28.02.2017 2. oddílové závody žactva v hale (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 6 Kladno 3.50
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 150 m/Žkm/B13 2 Praha - Strahov 24.54
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) skok daleký/Žkm 29 Praha - Strahov 3.67
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B1 2 Kladno 08.4
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Kladno 11.9
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 11 Kladno 3.48
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm Kladno 0.90