Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Růžičková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Gála Milan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.62 h Praha - Stromovka 15.02.2017
60 m 09.79 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
800 m 3:20.0 Praha - Jeseniova 06.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.59 Praha-Podvinný Mlýn 01.06.2016
skok vysoký 1.24 Praha - Kotlářka 18.05.2017
skok daleký 3.85 Praha - Jeseniova 06.10.2017
vrh koulí 3kg 05.60 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
hod kriketovým míčkem 24.50 Praha - Jeseniova 06.10.2017
pohár rozhlasu 0004 Praha - Jeseniova 03.05.2018
pětiboj 1244 Praha - Jeseniova 06.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.62 h Praha - Stromovka 15.02.2017
60 m 09.46 Praha - Kotlářka 18.05.2017
800 m 3:20.0 Praha - Jeseniova 06.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.2 Praha - Jeseniova 06.10.2017
skok vysoký 1.24 Praha - Kotlářka 18.05.2017
skok daleký 3.85 Praha - Jeseniova 06.10.2017
hod kriketovým míčkem 24.50 Praha - Jeseniova 06.10.2017
pětiboj 1244 Praha - Jeseniova 06.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 60 m/Žkm 9= Praha - Jeseniova 09.5
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 10 Praha - Jeseniova 13.2
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 800 m/Žkm 24 Praha - Jeseniova 3:20.0
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm 6 Praha - Jeseniova 3.85
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm 22= Praha - Jeseniova 24.50
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) pětiboj/Žkm 12 Praha - Jeseniova 1244
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) skok daleký/Žkm/F Praha - Děkanka DNS
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m/Žkm/B4 1 Praha - Kotlářka 09.46
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) skok vysoký/Žkm 10 Praha - Kotlářka 1.24
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) skok daleký/Žkm/F 9 Praha 3 3.68
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) pohár rozhlasu/Žkm Praha 3
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B25 4 Praha - Stromovka 09.62