Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Grégrová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Šternberk z.s.
  • Trenér: Sadil Miroslav
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 Šternberk 04.05.2017
60 m 09.03 h Olomouc 11.03.2016
60 m 09.08 Olomouc 09.05.2017
150 m 22.31 h Ostrava 14.01.2018
150 m 21.74 Přerov 19.06.2018
200 m 29.71 Šumperk 13.05.2017
200 m 29.61 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 47.19 Olomouc 21.08.2019
300 m 46.46 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
400 m 67.27 Olomouc 26.04.2017
400 m 67.50 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
600 m 1:47.78 Olomouc 23.08.2017
600 m 1:53.11 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
800 m 2:32.8 Šternberk 21.05.2016
800 m 2:33.95 h Ostrava 20.02.2018
1500 m 5:47.02 h Ostrava 03.02.2017
1500 m 5:35.50 Olomouc 08.06.2019
3000 m 12:58.63 Hranice 18.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.39 Olomouc 25.05.2016
200 m překážek (0.76) 35.36 Přerov 19.06.2019
1500 m překážek 6:09.46 Uherské Hradiště 15.09.2019
skok vysoký 1.05 h Šternberk 11.01.2017
skok daleký 4.27 Olomouc 01.06.2016
skok daleký 4.30 h Šternberk 08.03.2019
hod kriketovým míčkem 29.02 Olomouc 08.06.2016
pohár rozhlasu 1568 Olomouc 09.05.2017
pětiboj 1922 Olomouc 25.05.2016
čtyřboj 2086 Šternberk 04.05.2017
sprintérský trojboj 1493 Přerov 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.6 Šternberk 04.05.2017
60 m 09.22 h Olomouc 17.02.2017
60 m 09.08 Olomouc 09.05.2017
150 m 22.05 Olomouc 26.04.2017
200 m 29.71 Šumperk 13.05.2017
300 m 47.93 h Ostrava 11.02.2017
300 m 47.37 Šumperk 13.06.2017
400 m 67.27 Olomouc 26.04.2017
600 m 1:47.78 Olomouc 23.08.2017
800 m 2:35.55 h Ostrava 23.02.2017
800 m 2:33.6 Kobior 27.05.2017
1500 m 5:47.02 h Ostrava 03.02.2017
skok vysoký 1.05 h Šternberk 11.01.2017
skok daleký 3.73 h Olomouc 10.03.2017
skok daleký 3.78 Šternberk 04.05.2017
hod kriketovým míčkem 23.10 Šternberk 04.05.2017
pohár rozhlasu 1568 Olomouc 09.05.2017
čtyřboj 2086 Šternberk 04.05.2017
sprintérský trojboj 1493 Přerov 01.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Žkm 75 Dlouhoňovice 09:15
04.11.2017 Běžecký pohár OK 10. závod (AK Šternberk z.s.) Přespolní běh/Žkm/B1 3 Frýdek Místek 2:57
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 1500 m/Žkm/F Hranice DNF
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 800 m/Žkm/B2 9 Brno 2:43.26
07.09.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Olomouckého kraje (AC Prostějov) 300 m/Žkm/B1 Prostějov DNP
07.09.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Olomouckého kraje (AC Prostějov) 600 m/Žkm/F 4 Prostějov 1:52.28
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 800 m/Ž/F MB Ostrava - Vítkovice 2:38.95
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m/Ž/B2 3 Olomouc 47.73
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 600 m/Ž/F Olomouc 1:47.78
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 800 m/Ž/B1 2 Opava 2:41.74
15.06.2017 Krajský přebor družstev mladšího žactva (AC Prostějov) 150 m/Žkm/B4 3 Prostějov 22.61
15.06.2017 Krajský přebor družstev mladšího žactva (AC Prostějov) 300 m/Žkm/B1 3 Prostějov 48.01
15.06.2017 Krajský přebor družstev mladšího žactva (AC Prostějov) 800 m/Žkm/F Prostějov 2:38.11
13.06.2017 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B3 MB Šumperk 21.48
13.06.2017 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žky/B3 MB Šumperk 47.37
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Žky/B2 3 Znojmo 2:36.40
01.06.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B2 1 Šumperk 47.86
01.06.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/F Šumperk 2:39.35
27.05.2017 Sportovní setkání partnerských měst 2017 (Gmina Kobior, AK Šternberk z.s) 800 m/Žky Kobior 2:33.6
16.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Žkm/B1 4 Přerov 48.58
16.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žkm/F 4 Přerov 2:42.34
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B5 MB Šumperk 29.71
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/Ž/B4 MB Šumperk 67.58
09.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie III (Atletický stadion AK Olomouc, tř. 17.listopadu 3, 779 00 Olomouc, Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357) pohár rozhlasu/Žkm Olomouc 1568
09.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie III (Atletický stadion AK Olomouc, tř. 17.listopadu 3, 779 00 Olomouc, Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357) 60 m/Žkm/B1 3 Olomouc 09.08
09.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie III (Atletický stadion AK Olomouc, tř. 17.listopadu 3, 779 00 Olomouc, Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357) 600 m/Žkm/B2 2 Olomouc 1:52.37
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/F Olomouc 2:37.45
06.05.2017 Hášův běh 2017 (AK Šternberk z.s.TJ Granitol Moravský Beroun) Běh do vrchu/Žkm Moravský Beroun 0:57.3
04.05.2017 Atletický čtyřboj šternberských škol žáci (AK Šternberk z.s.) 50 m/Žkm Šternberk 07.6
04.05.2017 Atletický čtyřboj šternberských škol žáci (AK Šternberk z.s.) 600 m/Žkm Šternberk 1:58.6
04.05.2017 Atletický čtyřboj šternberských škol žáci (AK Šternberk z.s.) skok daleký/Žkm Šternberk 3.78
04.05.2017 Atletický čtyřboj šternberských škol žáci (AK Šternberk z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Šternberk 23.10
04.05.2017 Atletický čtyřboj šternberských škol žáci (AK Šternberk z.s.) čtyřboj/Žkm Šternberk 2086
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B3 6 Přerov 09.41
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B4 1 Přerov 14.32
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B3 3 Přerov 30.13
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Žky 16 Přerov 1493
26.04.2017 Přebor Univerzity Palackého (AK Olomouc) 150 m/Žkm/B1 1 Olomouc 22.05
26.04.2017 Přebor Univerzity Palackého (AK Olomouc) 400 m/Ž/F Olomouc 67.27
23.04.2017 Jarní běh šternberským parkem 2017 (AK Šternberk z.s.) Přespolní běh/Žkm 5 Tyršovy sady Šternberk 3:57
23.04.2017 Jarní běh šternberským parkem 2017 (AK Šternberk z.s.) Přespolní běh/Ž Tyršovy sady Šternberk 9:09
12.04.2017 Jarní běh šternberských škol 2017 (AK Šternberk z.s., DDM Šternberk) Přespolní běh/Žkm Kiosk 3:34
10.03.2017 Přebor Šternberka základních škol (AK Šternberk z.s.) 60 m/Žky/R2 3 Olomouc 09.0
10.03.2017 Přebor Šternberka základních škol (AK Šternberk z.s.) 800 m/Žky Olomouc 2:52.5
10.03.2017 Přebor Šternberka základních škol (AK Šternberk z.s.) skok daleký/Žky 9 Olomouc 3.73
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 800 m/Ž/F 12 Ostrava 2:35.55
17.02.2017 Krajský přebor mladšího žactva, kontrolní závody v chůzi kategorie žactva a veteránů a závody vozíčkářů (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R6 1 Olomouc 09.22
17.02.2017 Krajský přebor mladšího žactva, kontrolní závody v chůzi kategorie žactva a veteránů a závody vozíčkářů (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B1 6 Olomouc 2:55.14
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B1 5 Ostrava 2:39.37
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žky/B3 1 Ostrava 47.93
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 1500 m/Žkm/F 6 Ostrava 5:47.02
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 800 m/Ž/B5 7 Vídeň 2:37.82
11.01.2017 Šternberský výškař 1 (AK Šternberk z.s.) skok vysoký/Žkm 4= Šternberk 1.05
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B1 2 Ostrava 2:41.69
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B3 1 Ostrava 48.39