Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Brázdilová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Laciga Stanislav
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Trojskok 973 877
    akt. 24.05.2022
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.32 Uherské Hradiště 23.05.2019
60 m 08.47 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m 13.59 Zlín 18.05.2020
150 m 20.91 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 19.63 Znojmo 26.05.2019
200 m 28.24 Zlín 18.05.2020
300 m 44.36 Uherské Hradiště 29.05.2018
300 m 46.19 h Praha - Stromovka 14.12.2019
600 m 1:54.69 Otrokovice 04.05.2017
800 m 2:44.16 Znojmo 02.10.2016
800 m 2:56.45 h Olomouc 16.12.2016
1000 m 3:53.2 Zlín 12.04.2017
1500 m 5:47.94 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
1500 m 5:41.50 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.52 h Ostrava 08.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.92 Zlín 24.05.2017
skok vysoký 1.16 h Zlín 07.12.2016
skok daleký 5.05 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok daleký 5.12 Uherské Hradiště 03.07.2021
trojskok 11.66 Kladno 19.06.2021
trojskok 11.29 h Ostrava 20.02.2022
hod oštěpem 500g 16.70 Zlín 11.04.2018
hod kriketovým míčkem 26.82 Zlín 13.09.2017
pohár rozhlasu 1325 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1941 Zlín 13.09.2017
sprintérský trojboj 2060 Uherské Hradiště 28.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.19 Zlín 13.09.2017
60 m 08.62 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
600 m 1:54.69 Otrokovice 04.05.2017
800 m 2:56.35 Uherské Hradiště 26.04.2017
1000 m 3:53.2 Zlín 12.04.2017
1500 m 5:47.94 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
1500 m 5:41.50 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.52 h Ostrava 08.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.92 Zlín 24.05.2017
skok vysoký 1.08 h Zlín 06.12.2017
skok daleký 4.33 Hranice 01.10.2017
pohár rozhlasu 0966 Otrokovice 04.05.2017
hod kriketovým míčkem 26.82 Zlín 13.09.2017
pětiboj 1941 Zlín 13.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R4 1 Ostrava - Vítkovice 08.62
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 1500 m/Žkm/F Ostrava - Vítkovice 5:41.50
06.12.2017 Mikulášská laťka (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žkm 15= Zlín 1.08
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 1500 m/Žkm/B1 8 Ostrava - Vítkovice 5:47.94
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F 14 Ostrava - Vítkovice 4.22
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 1500 m/Žkm/F 9 Hranice 5:52.07
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) skok daleký/Žkm/F 14 Hranice 4.33
24.09.2017 Velká cena Prostějova (AC Prostějov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F Prostějov DNF
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm 7 Zlín 1941
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B7 1 Zlín 09.19
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Zlín 11.50
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B1 1 Zlín 2:56.99
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 5 Zlín 4.28
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 26 Zlín 26.82
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 4 Zlín 10.92
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F 6 Zlín 4.12
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/F Zlín DNS
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Zlín 11.74
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F 5 Zlín 4.21
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) pohár rozhlasu/Žkm Otrokovice 0966
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) 600 m/Žkm/B1 2 Otrokovice 1:54.69
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) skok daleký/Žkm Otrokovice 4.29
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žkm/B1 4 Uherské Hradiště 2:56.35
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Uherské Hradiště 11.40
12.04.2017 Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 1000 m/Ž 5 Zlín 3:53.2
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 1500 m/Žkm/F Ostrava
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 1500 m/Žky/F 6 Ostrava 5:49.22
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R3 2 Ostrava 11.52