Karta atleta

Export do excelu
  • Vacková Eliška
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Lukáš Drbohlav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.37 Stará Boleslav 28.8.2019
60 m 09.34 h Praha-Stromovka 1.12.2018
150 m 22.99 Praha - Přátelství 29.9.2018
150 m 23.02 h Praha - Strahov 15.12.2018
800 m 2:59.26 Praha - Přátelství 29.9.2018
60 m překážek 13.3 Praha - Přátelství 23.6.2017
100 m překážek 31.68 Praha - Přátelství 29.9.2018
pětiboj 1149 Praha - Přátelství 23.6.2017
sedmiboj 2157 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod diskem 0,75kg 19.09 Praha - Přátelství 19.6.2019
hod oštěpem 500g 20.87 Praha - Děkanka 13.6.2019
hod kriketovým míčkem 28.44 Praha - Přátelství 23.6.2017
vrh koulí 2kg 06.95 Praha - Jeseniova 1.6.2017
vrh koulí 3kg 07.54 Praha - Přátelství 29.9.2018
skok daleký 4.47 Praha - Eden 7.9.2019
skok daleký 4.17 h Praha-Juliska 30.1.2019
skok vysoký 1.33 Praha - Přátelství 30.8.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.37 Stará Boleslav 28.8.2019
60 m 09.40 h Praha-Juliska 30.1.2019
150 m 23.22 Stará Boleslav 28.8.2019
150 m 23.15 h Praha-Strahov 18.1.2019
hod diskem 0,75kg 19.09 Praha - Přátelství 19.6.2019
hod oštěpem 500g 20.87 Praha - Děkanka 13.6.2019
skok daleký 4.47 Praha - Eden 7.9.2019
skok daleký 4.17 h Praha-Juliska 30.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 800 m/Žkm/B2 Praha-Mazurská DNS
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) výška/Žkm/F Praha-Mazurská DNS
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B2 7 Praha - Jeseniova 3:11.78
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) výška/Žkm 8 Praha - Jeseniova 1.23
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Žkm/B3 4 Praha - Přátelství 13.3
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) kriket/Žkm 8 Praha - Přátelství 28.44
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B3 3 Praha - Přátelství 09.9
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žkm 11 Praha - Přátelství 3.65
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žkm/F 13 Praha - Přátelství 3:20.5
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) pětiboj/Žkm 14 Praha - Přátelství 1149
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B2 6 Praha - Děkanka 09.81
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) výška/Žkm/F 13 Praha - Děkanka 1.15
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B2 3 Praha - Jeseniova 24.87
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm/F 9 Praha - Jeseniova 06.95
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B21 3 Praha - Stromovka 10.03
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B35 3 Praha - Stromovka 24.55