Karta atleta

Export do excelu
  • Heryánová Lia
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Nikolaj Goroškov
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 Vlašim 5.5.2017
60 m 08.7 h Český Brod 12.3.2017
100 m 14.54 Nymburk 25.6.2018
150 m 21.43 Nymburk 7.10.2018
200 m 30.47 Nymburk 25.6.2018
600 m 1:52.70 Kolín 24.5.2017
800 m 2:37.71 Kolín 22.5.2018
60 m překážek 10.03 Česká Lípa 20.5.2017
60 m překážek 09.8 h Český Brod 12.3.2017
100 m překážek 16.34 Brno 10.9.2018
200 m překážek 32.04 Jablonec nad Nisou 22.8.2017
sprintérský trojboj 1585 Nymburk 25.6.2018
pohár rozhlasu 1055 Kolín 22.5.2018
středoškolský pohár 0433 Nymburk 23.9.2019
pětiboj 2397 Olomouc 26.5.2017
čtyřboj 1379 Nymburk 7.10.2018
hod oštěpem 400g 25.11 Stará Boleslav 23.8.2017
hod oštěpem 500g 25.83 Nymburk 27.6.2018
hod kriketovým míčkem 32.79 Jablonec nad Nisou 7.5.2017
vrh koulí 2kg 09.70 Stará Boleslav 23.8.2017
vrh koulí 2kg 10.85 h Jablonec nad Nisou 2.12.2017
vrh koulí 3kg 08.68 Nymburk 22.4.2018
skok daleký 4.69 Kolín 27.5.2018
skok daleký 4.40 h Český Brod 12.3.2017
skok o tyči 2.95 Praha - Děkanka 13.6.2019
skok o tyči 2.85 h Ostrava 2.3.2019
skok vysoký 1.30 Kutná Hora 28.4.2017
skok vysoký 1.30 h Český Brod 12.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.76 h Praha - Stromovka 9.1.2019
středoškolský pohár 0433 Nymburk 23.9.2019
vrh koulí 3kg 08.57 Nymburk 23.9.2019
skok daleký 4.52 Nymburk 23.9.2019
skok o tyči 2.95 Praha - Děkanka 13.6.2019
skok o tyči 2.85 h Ostrava 2.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žkm/B1 6 Jablonec nad Nisou 10.02
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 2kg/Žkm 4 Jablonec nad Nisou 10.85
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m př./Žkm/B1 1 Beroun 10.03
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) dálka/Žkm/F 14 Beroun 4.24
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žkm/B3 1 Vlašim 10.12
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) oštěp 400g/Žkm/F MB Vlašim 24.88
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žky/B1 MS Kolín 32.85
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Ž 4 Stará Boleslav 4.18
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 2kg/Žkm Stará Boleslav 09.70
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 400g/Žkm Stará Boleslav 25.11
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m př./Žky/B2 2 Jablonec nad Nisou 32.04
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m př./Žky/B4 MB Beroun 32.35
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žkm/B1 6 Olomouc 10.14
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) kriket/Žkm/F 21 Olomouc 28.50
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B3 5 Olomouc 08.93
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žkm/F 18 Olomouc 4.38
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/B1 6 Olomouc 2:45.53
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) pětiboj/Žkm 19 Olomouc 2397
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) poharR/Žkm 10 Kolín 1020
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) 600 m/Žkm Kolín 1:52.70
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) dálka/Žkm Kolín 4.38
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žkm/B1 2 Kladno 10.20
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 6 Kladno 4.38
20.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva (AC Česká Lípa) pětiboj/Žkm 6 Česká Lípa 2369
20.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva (AC Česká Lípa) 60 m/Žkm 8 Česká Lípa 08.99
20.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva (AC Česká Lípa) 60 m př./Žkm Česká Lípa 10.03
20.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva (AC Česká Lípa) 800 m/Žkm 5 Česká Lípa 2:45.28
20.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva (AC Česká Lípa) dálka/Žkm 7 Česká Lípa 4.18
20.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva (AC Česká Lípa) kriket/Žkm 14 Česká Lípa 29.55
15.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žkm Nymburk 0978
15.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 600 m/Žkm 4 Nymburk 1:55.5
15.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) dálka/Žkm Nymburk 4.39
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 4 Kolín 2247
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B1 4 Kolín 09.00
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm Kolín 2:45.28
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm 12 Kolín 20.74
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm Kolín 4.31
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B4 1 Kolín 10.30
07.05.2017 Přebory Libereckého kraje ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/F 5 Jablonec nad Nisou 08.81
07.05.2017 Přebory Libereckého kraje ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žkm/B2 2 Jablonec nad Nisou 09.90
07.05.2017 Přebory Libereckého kraje ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žkm/F 6 Jablonec nad Nisou 4.28
07.05.2017 Přebory Libereckého kraje ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) kriket/Žkm/F 5 Jablonec nad Nisou 32.79
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R9 MS Vlašim 08.79
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 200 m př./Žky/B3 1 Vlašim 36.45
28.04.2017 1. kolo mladšího žactva Středočeského kraje skupina "B" (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m př./Žkm/B1 2 Kutná Hora 10.13
28.04.2017 1. kolo mladšího žactva Středočeského kraje skupina "B" (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) výška/Žkm Kutná Hora 1.30
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žkm/B1 3 Jablonec nad Nisou 10.06
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Žkm/F Jablonec nad Nisou DNS
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žkm Český Brod 09.8
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm/B7 1 Český Brod 08.7
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm Český Brod 4.40
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm Český Brod 1.30
05.03.2017 Jarní cena Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B1 2 Nymburk 08.99
05.03.2017 Jarní cena Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 1 Nymburk 09.93