Karta atleta

Export do excelu
  • Lia Heryánová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Goroškov Nikolaj
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 Vlašim 05.05.2017
60 m 08.76 h Praha - Stromovka 09.01.2019
100 m 14.54 Nymburk 25.06.2018
150 m 21.43 Nymburk 07.10.2018
200 m 30.47 Nymburk 25.06.2018
600 m 1:52.70 Kolín 24.05.2017
800 m 2:37.71 Kolín 22.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.93 h Nymburk 05.03.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.03 Beroun 30.09.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 16.34 Brno 12.09.2018
200 m překážek (0.76) 32.04 Jablonec nad Nisou 22.08.2017
skok vysoký 1.30 h Český Brod 12.03.2017
skok vysoký 1.30 Kutná Hora 28.04.2017
skok o tyči 2.85 h Ostrava 03.03.2019
skok o tyči 2.95 Praha - Děkanka 14.06.2019
skok daleký 4.40 h Český Brod 12.03.2017
skok daleký 4.69 Kolín 27.05.2018
vrh koulí 2kg 09.70 Stará Boleslav 23.08.2017
vrh koulí 2kg 10.85 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
vrh koulí 3kg 08.68 Nymburk 22.04.2018
hod oštěpem 400g 25.11 Stará Boleslav 23.08.2017
hod oštěpem 500g 25.83 Nymburk 27.06.2018
hod kriketovým míčkem 32.79 Jablonec nad Nisou 07.05.2017
pohár rozhlasu 1055 Kolín 22.05.2018
středoškolský pohár 0433 Nymburk 23.09.2019
pětiboj 2397 Olomouc 26.05.2017
čtyřboj 1379 Nymburk 07.10.2018
sprintérský trojboj 1585 Nymburk 25.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.99 h Nymburk 05.03.2017
60 m 08.79 Vlašim 05.05.2017
600 m 1:52.70 Kolín 24.05.2017
800 m 2:45.28 Česká Lípa 20.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 09.93 h Nymburk 05.03.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.03 Beroun 30.09.2017
200 m překážek (0.76) 32.04 Jablonec nad Nisou 22.08.2017
skok vysoký 1.30 h Český Brod 12.03.2017
skok vysoký 1.30 Kutná Hora 28.04.2017
skok daleký 4.40 h Český Brod 12.03.2017
skok daleký 4.38 Olomouc 28.05.2017
vrh koulí 2kg 09.70 Stará Boleslav 23.08.2017
vrh koulí 2kg 10.85 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
hod oštěpem 400g 25.11 Stará Boleslav 23.08.2017
hod kriketovým míčkem 32.79 Jablonec nad Nisou 07.05.2017
pohár rozhlasu 1020 Kolín 24.05.2017
pětiboj 2397 Olomouc 26.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 6 Jablonec nad Nisou 10.02
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Jablonec nad Nisou 10.85
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Beroun 10.03
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) skok daleký/Žkm/F 14 Beroun 4.24
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Vlašim 10.12
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 400g/Žkm/F MB Vlašim 24.88
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 MS Kolín 32.85
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž 4 Stará Boleslav 4.18
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Stará Boleslav 09.70
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Stará Boleslav 25.11
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 2 Jablonec nad Nisou 32.04
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m překážek (0.76)/Žky/B4 MB Beroun 32.35
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 6 Olomouc 10.14
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 21 Olomouc 28.50
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B3 5 Olomouc 08.93
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žkm/F 18 Olomouc 4.38
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/B1 6 Olomouc 2:45.53
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) pětiboj/Žkm 19 Olomouc 2397
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) pohár rozhlasu/Žkm 10 Kolín 1020
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) 600 m/Žkm Kolín 1:52.70
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) skok daleký/Žkm Kolín 4.38
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Kladno 10.20
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 6 Kladno 4.38
20.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva (AC Česká Lípa) pětiboj/Žkm 6 Česká Lípa 2369
20.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva (AC Česká Lípa) 60 m/Žkm 8 Česká Lípa 08.99
20.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva (AC Česká Lípa) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Česká Lípa 10.03
20.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva (AC Česká Lípa) 800 m/Žkm 5 Česká Lípa 2:45.28
20.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva (AC Česká Lípa) skok daleký/Žkm 7 Česká Lípa 4.18
20.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva (AC Česká Lípa) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 Česká Lípa 29.55
15.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) pohár rozhlasu/Žkm Nymburk 0978
15.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 600 m/Žkm 4 Nymburk 1:55.5
15.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) skok daleký/Žkm Nymburk 4.39
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 4 Kolín 2247
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B1 4 Kolín 09.00
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm Kolín 2:45.28
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Kolín 20.74
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín 4.31
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 1 Kolín 10.30
07.05.2017 Přebory Libereckého kraje ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/F 5 Jablonec nad Nisou 08.81
07.05.2017 Přebory Libereckého kraje ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 2 Jablonec nad Nisou 09.90
07.05.2017 Přebory Libereckého kraje ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm/F 6 Jablonec nad Nisou 4.28
07.05.2017 Přebory Libereckého kraje ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 5 Jablonec nad Nisou 32.79
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R9 MS Vlašim 08.79
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 200 m překážek (0.76)/Žky/B3 1 Vlašim 36.45
28.04.2017 1. kolo mladšího žactva Středočeského kraje skupina "B" (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Kutná Hora 10.13
28.04.2017 1. kolo mladšího žactva Středočeského kraje skupina "B" (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žkm Kutná Hora 1.30
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 3 Jablonec nad Nisou 10.06
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Žkm/F Jablonec nad Nisou DNS
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Český Brod 09.8
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm/B7 1 Český Brod 08.7
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm Český Brod 4.40
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm Český Brod 1.30
05.03.2017 Jarní cena Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B1 2 Nymburk 08.99
05.03.2017 Jarní cena Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Nymburk 09.93