Karta atleta

Export do excelu
  • Žaneta Moudrá
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Rumburk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 25.69 Rumburk 11.05.2019
200 m 35.2 Rumburk 14.10.2017
800 m 3:35.0 Rumburk 14.10.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 23.87 Rumburk 11.05.2019
skok vysoký 1.25 Rumburk 13.10.2018
skok vysoký 1.25 h Varnsdorf 13.04.2019
skok o tyči 1.60 Liberec 05.09.2018
skok daleký 3.58 Jablonné v Podještědí 13.09.2017
vrh koulí 2kg 08.51 Rumburk 14.10.2017
vrh koulí 2kg 08.72 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
vrh koulí 3kg 08.13 Turnov 03.10.2019
vrh koulí 3kg 07.88 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
hod diskem 0,75kg 24.22 Mladá Boleslav 08.09.2019
hod diskem 1kg 20.77 Liberec 09.06.2019
hod kladivem 3kg 30.86 Rumburk 29.12.2019
hod oštěpem 500g 25.09 Rumburk 11.05.2019
hod oštěpem 600g 22.57 Česká Lípa 26.08.2018
hod kriketovým míčkem 25.68 Děčín 28.04.2017
středoškolský pohár 0408 Turnov 03.10.2019
sedmiboj [Zky] 1602 Rumburk 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 35.2 Rumburk 14.10.2017
800 m 3:35.0 Rumburk 14.10.2017
skok vysoký 1.15 h Varnsdorf 01.04.2017
skok vysoký 1.20 Varnsdorf 17.05.2017
skok daleký 3.58 Jablonné v Podještědí 13.09.2017
vrh koulí 2kg 08.51 Rumburk 14.10.2017
vrh koulí 2kg 08.72 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
vrh koulí 3kg 05.67 Jablonec nad Nisou 10.05.2017
hod oštěpem 500g 15.11 Rumburk 14.10.2017
hod kriketovým míčkem 25.68 Děčín 28.04.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) vrh koulí 2kg/Žkm 15 Jablonec nad Nisou 08.72
14.10.2017 Desetiboj-Sedmiboj (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/Dky 4 Rumburk 1.20
14.10.2017 Desetiboj-Sedmiboj (AC Rumburk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Rumburk 08.51
14.10.2017 Desetiboj-Sedmiboj (AC Rumburk, z.s.) 200 m/Dky 4 Rumburk 35.2
14.10.2017 Desetiboj-Sedmiboj (AC Rumburk, z.s.) skok daleký/Dky 4 Rumburk 3.33
14.10.2017 Desetiboj-Sedmiboj (AC Rumburk, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky 4 Rumburk 15.11
14.10.2017 Desetiboj-Sedmiboj (AC Rumburk, z.s.) 800 m/Dky 5 Rumburk 3:35.0
28.09.2017 Finále krajského přeboru družstev Libereckého kraje mladších žáků a žákyň (AC Turnov, z. s.) skok vysoký/Žkm 20 Turnov 1.15
28.09.2017 Finále krajského přeboru družstev Libereckého kraje mladších žáků a žákyň (AC Turnov, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm 16 Turnov 07.66
13.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Sportovní klub ZŠ Jablonné v P) skok daleký/Žkm 12 Jablonné v Podještědí 3.58
13.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Sportovní klub ZŠ Jablonné v P) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Jablonné v Podještědí 08.20
06.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Česká Lípa) skok daleký/Žky 33 Česká Lípa 3.05
06.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Česká Lípa) hod oštěpem 500g/Žky 27 Česká Lípa 14.25
21.06.2017 II.kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva LKAS skupina „B“ (AC Česká Lípa) vrh koulí 2kg/Žkm/F 4 Česká Lípa 07.12
21.06.2017 II.kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva LKAS skupina „B“ (AC Česká Lípa) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 15 Česká Lípa 24.62
14.06.2017 2.kolo KPD starší žáci a žákyně (AC Mladá Boleslav z.s.) skok vysoký/Žky/F Mladá Boleslav DNP
14.06.2017 2.kolo KPD starší žáci a žákyně (AC Mladá Boleslav z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F Mladá Boleslav DNP
17.05.2017 1.kolo KPD mladšího žactva LKAS, skupina B (TJ Slovan Varnsdorf, z.s.) skok vysoký/Žkm 6= Varnsdorf 1.20
17.05.2017 1.kolo KPD mladšího žactva LKAS, skupina B (TJ Slovan Varnsdorf, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Varnsdorf 24.40
10.05.2017 1. kolo krajského přeboru Libereckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky/F 26 Jablonec nad Nisou 1.15
10.05.2017 1. kolo krajského přeboru Libereckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 31 Jablonec nad Nisou 05.67
28.04.2017 Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém žen, zahajovací závody na dráze a náborové závody (ASK Děčín) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Děčín 25.68
28.04.2017 Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém žen, zahajovací závody na dráze a náborové závody (ASK Děčín) vrh koulí 2kg/Žkm Děčín 06.12
01.04.2017 Velikonoce nad laťkou (TJ Slovan Varnsdorf, z.s.) skok vysoký/Žkm 9 Varnsdorf 1.15
18.02.2017 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 14 Jablonec nad Nisou 07.57