Karta atleta

Export do excelu
  • Magdaléna Bašková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Slívová Martina
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.36 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 09.36 Brno 11.09.2017
60 m 09.57 h Olomouc 16.02.2018
150 m 23.59 Brno 12.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.37 Zlín 24.05.2017
skok vysoký 1.30 h Otrokovice 30.01.2019
skok vysoký 1.36 Otrokovice 07.05.2019
skok daleký 3.67 h Otrokovice 03.03.2016
skok daleký 3.94 Uherské Hradiště 04.05.2016
vrh koulí 2kg 08.29 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
vrh koulí 2kg 09.19 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 3kg 09.59 h Olomouc 18.01.2020
vrh koulí 3kg 10.51 Uherské Hradiště 30.05.2021
vrh koulí 4kg 08.25 h Ostrava 12.02.2022
vrh koulí 4kg 07.91 Otrokovice 30.04.2022
hod diskem 0,75kg 26.44 Otrokovice 12.09.2019
hod diskem 1kg 23.98 Otrokovice 30.04.2022
hod kladivem 3kg 36.38 Holešov 25.05.2021
hod kladivem 4kg 30.74 Ostrava - Vítkovice 22.05.2022
hod oštěpem 400g 25.19 Brno 14.10.2017
hod oštěpem 500g 24.19 Uherské Hradiště 24.04.2018
hod oštěpem 600g 21.92 Uherské Hradiště 06.05.2018
hod kriketovým míčkem 40.15 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
pohár rozhlasu 0924 Otrokovice 07.05.2019
vrhačský trojboj 1219 Otrokovice 12.09.2019
vrhačský čtyřboj 1483 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.36 Brno 11.09.2017
150 m 23.59 Brno 12.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.37 Zlín 24.05.2017
skok vysoký 1.33 Otrokovice 11.05.2017
skok vysoký 1.17 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok daleký 3.46 Otrokovice 11.05.2017
vrh koulí 2kg 08.29 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
vrh koulí 2kg 09.19 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
hod diskem 0,75kg 15.80 Brno 14.10.2017
hod kladivem 3kg 21.10 Brno 14.10.2017
hod oštěpem 400g 25.19 Brno 14.10.2017
hod kriketovým míčkem 40.15 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm/F 33= Ostrava - Vítkovice 1.17
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 11 Ostrava - Vítkovice 09.19
14.10.2017 Pohár Sokolstva Moravy a Slezska ve vrhačském pětiboji (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 2kg/Žkm Brno 07.97
14.10.2017 Pohár Sokolstva Moravy a Slezska ve vrhačském pětiboji (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 0,75kg/Žkm Brno 15.80
14.10.2017 Pohár Sokolstva Moravy a Slezska ve vrhačském pětiboji (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod kladivem 3kg/Žkm Brno 21.10
14.10.2017 Pohár Sokolstva Moravy a Slezska ve vrhačském pětiboji (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 400g/Žkm Brno 25.19
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 16 Ostrava - Vítkovice 08.29
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 14 Ostrava - Vítkovice 23.03
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 12 Ostrava - Vítkovice 40.15
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R11 7 Brno 09.36
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žkm/R14 7 Brno 23.59
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok vysoký/Žkm/FA 20 Brno 1.28
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) hod kriketovým míčkem/Žkm/KA 24 Brno 36.42
15.06.2017 4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žkm/F Uherské Hradiště 1.30
15.06.2017 4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 400g/Žkm/F Uherské Hradiště 22.31
15.06.2017 4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 5 Uherské Hradiště 34.95
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 10 Zlín 12.37
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 9 Zlín 35.40
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 6 Zlín 21.59
11.05.2017 1. ročník Visegrádských sportovních her (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 6 Otrokovice 12.27
11.05.2017 1. ročník Visegrádských sportovních her (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žkm 4 Otrokovice 1.33
11.05.2017 1. ročník Visegrádských sportovních her (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm 9 Otrokovice 3.46
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/F Zlín DNS
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 3 Zlín 12.97
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 5 Zlín 22.03
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 5 Uherské Hradiště 18.30
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 400g/Žkm 8 Uherské Hradiště 20.72
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Uherské Hradiště 36.96