Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Krasulová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: Nejezchlebová Monika
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.97 Frýdek-Místek 01.05.2019
60 m 09.16 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
150 m 23.90 Frýdek-Místek 14.06.2016
150 m 23.93 h Ostrava 16.12.2016
300 m 50.16 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
300 m 48.10 Třinec 20.06.2018
500 m 1:32.3 Frýdek-Místek 23.05.2018
600 m 2:09.7 Frýdek-Místek 11.04.2018
800 m 3:07.03 Frýdek-Místek 18.04.2018
1 anglická míle 7:40.3 Frýdek-Místek 17.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.95 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.68 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 11.32 h Ostrava 09.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.61 Frýdek-Místek 19.06.2018
200 m překážek (0.76) 33.36 Opava 16.05.2019
skok vysoký 1.35 Frýdek-Místek 01.05.2018
skok vysoký 1.35 h Ostrava 09.02.2019
skok daleký 3.16 h Ostrava 16.12.2016
skok daleký 3.71 Frýdek-Místek 01.05.2019
vrh koulí 2kg 08.32 Frýdek-Místek 30.06.2017
vrh koulí 3kg 09.36 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
vrh koulí 3kg 11.15 Břeclav 11.09.2021
vrh koulí 4kg 08.78 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
hod diskem 0,75kg 25.86 Frýdek-Místek 25.09.2019
hod diskem 1kg 31.37 Frýdek-Místek 25.06.2021
hod kladivem 3kg 37.46 Kolín 26.09.2021
hod kladivem 4kg 29.73 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
hod oštěpem 400g 27.59 Ostrava 14.09.2017
hod oštěpem 500g 30.08 Ostrava - Vítkovice 27.08.2019
hod oštěpem 600g 24.61 Olomouc 04.07.2020
hod kriketovým míčkem 35.90 Frýdek-Místek 01.05.2017
pohár rozhlasu 0655 Opava 18.05.2017
středoškolský pohár 1024 Třinec 25.09.2019
chůze dráha 2000 m 13:16.7 Ostrava - Vítkovice 16.04.2018
chůze dráha 3000 m 20:13.60 Hranice 06.10.2018
chůze dráha 1000 m 6:47.4 Frýdek-Místek 12.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.39 h Ostrava 03.02.2017
60 m 09.36 Frýdek-Místek 01.05.2017
300 m 52.42 Třinec 14.06.2017
300 m 50.16 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
500 m 1:39.9 Frýdek-Místek 17.05.2017
800 m 3:26.93 Frýdek-Místek 26.04.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.95 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.68 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok vysoký 1.30 Opava 18.05.2017
skok vysoký 1.24 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok daleký 3.75 Frýdek-Místek 01.05.2017
vrh koulí 2kg 08.32 Frýdek-Místek 30.06.2017
hod oštěpem 400g 27.59 Ostrava 14.09.2017
hod kriketovým míčkem 35.90 Frýdek-Místek 01.05.2017
pohár rozhlasu 0655 Opava 18.05.2017
chůze dráha 1000 m 6:47.4 Frýdek-Místek 12.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B5 2 Ostrava - Vítkovice 50.16
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R7 3 Ostrava - Vítkovice 11.68
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm/F 31 Ostrava - Vítkovice 1.24
03.10.2017 Mezinárodní atletické závody O pohár Euroregionu Beskydy (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žkm Frýdek-Místek NM
27.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina Moravskoslezská (AK Olomouc) hod oštěpem 400g/Žkm 10 Olomouc 24.59
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 4 Ostrava - Vítkovice 11.95
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F Ostrava - Vítkovice 27.00
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) skok vysoký/Žkm/F 10= Ostrava - Vítkovice 1.26
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 3 Ostrava 12.33
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm/F 12= Ostrava 1.20
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) hod oštěpem 400g/Žkm/F Ostrava 27.59
30.06.2017 Slezanský hodskok I (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Frýdek-Místek 08.32
14.06.2017 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm 13 Třinec 52.42
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B5 3 Frýdek-Místek 12.47
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 400g/Žkm 14 Frýdek-Místek 19.00
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žkm 12 Frýdek-Místek 1.27
12.06.2017 Slezanské pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 400g/Žkm Frýdek-Místek 17.12
12.06.2017 Slezanské pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) chůze dráha 1000 m/Ž 5 Frýdek-Místek 6:47.4
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 7 Třinec 12.88
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 400g/Žkm/F 6 Třinec 23.36
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žkm/F 13= Třinec 1.20
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) hod kriketovým míčkem/Žkm 20 Opava 30.92
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) pohár rozhlasu/Žkm 30 Opava 0655
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) skok vysoký/Žkm 9= Opava 1.30
17.05.2017 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 500 m/Žkm 14 Frýdek-Místek 1:39.9
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 1 Opava 12.52
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 400g/Žkm/F 8 Opava 20.84
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 32 Opava 26.15
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) pohár rozhlasu/Žkm Frýdek-Místek 0553
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Frýdek-Místek 30.48
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) skok vysoký/Žkm 6 Frýdek-Místek 1.20
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B5 3 Frýdek-Místek 09.36
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 20 Frýdek-Místek 3.75
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Frýdek-Místek 35.90
26.04.2017 Čokoládová tretra (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm/B 13 Frýdek-Místek 3:26.93
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R9 4 Ostrava 09.39
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B6 3 Ostrava 54.93