Karta atleta

Export do excelu
  • Sokolová Kateřina
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.38 Praha - Děkanka 20.06.2017
60 m 08.50 h Praha-Juliska 18.01.2018
100 m 13.58 Praha - Kotlářka 26.04.2018
150 m 20.19 Praha - Děkanka 10.06.2018
150 m 20.82 h Praha - Stromovka 19.02.2017
200 m 29.10 Praha - Kotlářka 26.04.2018
300 m 45.88 Praha - Děkanka 16.05.2018
300 m 47.5 h Praha - Stromovka 01.02.2017
sprintérský trojboj 1913 Praha - Kotlářka 26.04.2018
vrh koulí 2kg 07.50 Praha - Jeseniova 01.06.2017
vrh koulí 3kg 06.18 Praha - Přátelství 29.05.2018
skok daleký 3.49 Praha-Kotlářka 21.04.2015
skok vysoký 1.20 Praha - Děkanka 20.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B1 5 Praha - Eden 08.37
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B1 5 Praha - Eden 20.67
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B2 1 Praha - Přátelství 08.61
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žkm/B1 2 Praha - Přátelství 21.38
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B1 1 Praha - Děkanka 08.38
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) výška/Žkm/F 3= Praha - Děkanka 1.20
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R11 1 Praha - Kotlářka 08.63
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/FB Praha - Kotlářka 08.59
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B7 1 Praha - Kotlářka 20.70
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B5 1 Praha - Jeseniova 21.09
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm/F 4 Praha - Jeseniova 07.50
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B1 6 Praha - Stromovka 08.60
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B2 1 Praha - Stromovka 20.82
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B3 5 Praha - Stromovka 08.76
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B9 1 Praha - Stromovka 47.5
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B11 1 Praha - Stromovka 21.09
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B6 1 Praha - Stromovka 08.65