Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Spieglová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Holešov, z.s.
  • Trenér: Hřib Jakub
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.99 Přerov 28.09.2016
60 m 08.88 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
60 m 08.59 Holešov 01.05.2019
100 m 13.60 Otrokovice 18.05.2021
150 m 21.85 Uherské Hradiště 29.05.2018
150 m 21.68 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
200 m 29.6 atletický stadion Kroměříž 18.09.2018
300 m 49.14 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
300 m 47.60 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
800 m 3:21.31 Zlín 14.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.95 Zlín 24.05.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 19.25 Hranice 16.09.2018
skok vysoký 1.34 Uherské Hradiště 26.04.2017
skok vysoký 1.30 h Ostrava 09.02.2019
skok daleký 4.49 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok daleký 5.24 Břeclav 11.09.2021
trojskok 10.81 Holešov 25.05.2021
hod kriketovým míčkem 36.14 Uherské Hradiště 26.04.2017
středoškolský pohár 0490 Uherské Hradiště 09.10.2019
pětiboj 1418 Zlín 14.09.2016
sprintérský trojboj 1561 Přerov 28.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.29 h Ostrava 03.02.2017
60 m 08.68 Zlín 24.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.95 Zlín 24.05.2017
skok vysoký 1.34 Uherské Hradiště 26.04.2017
skok daleký 3.88 Zlín 10.05.2017
hod kriketovým míčkem 36.14 Uherské Hradiště 26.04.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B1 Zlín DNS
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B2 1 Zlín 08.68
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 5 Zlín 10.95
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 2 Zlín 11.38
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 4 Zlín 1.27
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F 9 Zlín 3.88
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B3 Přerov DNS
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žkm/B1 4 Uherské Hradiště 22.43
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žkm Uherské Hradiště 1.34
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Uherské Hradiště 36.14
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R4 6 Ostrava 09.29
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B6 Ostrava DNS