Karta atleta

Export do excelu
  • Linda Grecmanová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Čepelák Marek
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.09 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m 09.04 Praha - Eden 29.05.2020
150 m 21.98 Praha - Juliska 12.10.2019
150 m 21.99 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 29.9 Praha - Děkanka 13.06.2020
300 m 47.87 h Praha - Stromovka 16.01.2019
300 m 48.60 Praha - Eden 29.05.2020
600 m 2:00.2 Rudná 11.05.2017
800 m 2:39.70 Praha - Děkanka 11.06.2018
800 m 2:44.74 h Praha - Stromovka 09.01.2019
1500 m 6:09.24 Praha - Eden 05.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.73 Praha - Eden 14.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.30 h Praha - Strahov 17.02.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 10.42 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 17.68 Praha - Juliska 12.10.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 17.92 Praha - Děkanka 13.06.2020
200 m překážek (0.76) 34.65 Praha - Eden 29.05.2018
skok daleký 4.25 Praha - Juliska 13.10.2019
skok daleký 4.19 h Praha - Strahov 17.01.2020
vrh koulí 3kg 09.57 h Praha - Stromovka 11.02.2020
vrh koulí 3kg 09.59 Praha - Eden 15.05.2020
hod diskem 0,75kg 20.54 Karlovy Vary 14.09.2019
hod oštěpem 500g 25.95 Praha - Děkanka 21.06.2020
hod kriketovým míčkem 35.73 Rudná 11.05.2017
pohár rozhlasu 1396 Rudná 15.05.2018
pětiboj 1575 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
sedmiboj [Zky] 2740 Praha - Juliska 13.10.2019
sedmiboj [Dky] 2529 Praha - Děkanka 13.06.2020
chůze dráha 3000 m 23:10.92 Karlovy Vary 14.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
600 m 2:00.2 Rudná 11.05.2017
800 m 2:51.78 Praha - Kotlářka 07.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.73 Praha - Eden 14.09.2017
skok daleký 3.80 Praha - Radotín 20.06.2017
hod kriketovým míčkem 35.73 Rudná 11.05.2017
pohár rozhlasu 1123 Rudná 11.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Praha-Jeseniova 11.64
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Praha-Jeseniova 33.22
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B1 7 Praha - Eden 3:08.40
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 4 Praha - Eden 11.73
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Praha - Radotín 11.44
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/F 7 Praha - Radotín 3.80
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 800 m/Žkm/B2 6 Praha - Kotlářka 2:51.78
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 600 m/Žkm/B3 1 Praha - Jeseniova 2:01.49
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) hod kriketovým míčkem/Žkm/B2 6 Praha - Jeseniova 33.76
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Praha-západ, kategorie III (Atletický stadion ZŠ Rudná, Ma) 600 m/Žkm 6 Rudná 2:00.2
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Praha-západ, kategorie III (Atletický stadion ZŠ Rudná, Ma) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Rudná 35.73
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Praha-západ, kategorie III (Atletický stadion ZŠ Rudná, Ma) pohár rozhlasu/Žkm 4 Rudná 1123