Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Golasovská
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.
  • Trenér: Kadla Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.93 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 09.13 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
60 m 09.18 Opava 10.10.2018
100 m 13.98 Otrokovice 18.05.2021
150 m 21.13 Zlín 31.05.2019
200 m 28.52 Olomouc 27.06.2020
300 m 46.55 Brno 11.09.2019
600 m 1:59.24 Uherské Hradiště 17.05.2017
800 m 2:32.37 h Praha - Stromovka 08.02.2019
800 m 2:36.27 Valašské Meziříčí 17.05.2019
40 yardů př. 06.70 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.49 h Ostrava 08.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.36 Třinec 07.05.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.13 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.75 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.79 Třinec 11.05.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 17.22 Zlín 19.05.2021
200 m překážek (0.76) 33.01 Uherské Hradiště 15.09.2019
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.48 Zlín 31.05.2019
skok o tyči 3.30 h Ostrava 06.03.2021
skok o tyči 3.75 Kladno 19.06.2021
skok daleký 4.81 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 5.16 Třinec 29.08.2020
trojskok 10.52 Vyškov 11.07.2020
vrh koulí 2kg 07.26 Hranice 01.10.2017
vrh koulí 3kg 09.18 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
vrh koulí 3kg 08.38 Valašské Meziříčí 09.10.2020
hod oštěpem 500g 39.79 Břeclav 11.09.2021
hod oštěpem 600g 31.65 Hranice 18.05.2019
pohár rozhlasu 1354 Uherské Hradiště 17.05.2017
hod kriketovým míčkem 49.94 Opava 10.10.2018
pětiboj 1710 Třinec 07.05.2017
pětiboj hala [Zky] 2791 h Praha - Stromovka 08.02.2019
pětiboj hala [Dky] 2819 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
čtyřboj 1949 Opava 10.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.80 Třinec 07.05.2017
60 m 09.13 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
600 m 1:59.24 Uherské Hradiště 17.05.2017
800 m 2:45.35 Hranice 01.10.2017
800 m 2:39.07 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.49 h Ostrava 08.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.36 Třinec 07.05.2017
skok vysoký 1.18 h Ostrava 11.02.2017
skok vysoký 1.26 Zlín 24.05.2017
skok daleký 3.86 h Ostrava 08.01.2017
skok daleký 3.74 Třinec 07.05.2017
vrh koulí 2kg 07.26 Hranice 01.10.2017
hod kriketovým míčkem 42.15 Uherské Hradiště 17.05.2017
pohár rozhlasu 1354 Uherské Hradiště 17.05.2017
pětiboj 1710 Třinec 07.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R11 5 Ostrava - Vítkovice 09.13
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B1 8 Ostrava - Vítkovice 2:39.07
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Žkm 45 Dlouhoňovice 08:50
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 800 m/Žkm/F 7 Hranice 2:45.35
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 21 Hranice 07.26
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 18 Hranice 42.01
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/F 5 Zlín 2:50.93
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 5 Zlín 40.87
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žkm/F Zlín 1.26
17.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Zlínský kraj (Atletický stadion v Uherském H) pohár rozhlasu/Žkm 4 Uherské Hradiště 1354
17.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Zlínský kraj (Atletický stadion v Uherském H) 600 m/Žkm/B1 3 Uherské Hradiště 1:59.24
17.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Zlínský kraj (Atletický stadion v Uherském H) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 5 Uherské Hradiště 42.15
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/F 5 Zlín 2:47.76
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 5= Zlín 1.22
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Zlín 38.89
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B4 6 Třinec 09.80
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B2 1 Třinec 2:48.74
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 5 Třinec 12.36
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F 29 Třinec 3.74
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 17 Třinec 32.96
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm/F 22 Třinec 1710
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B8 6 Frýdek-Místek 10.28
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žkm 7 Frýdek-Místek 1.25
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 21 Frýdek-Místek 3.73
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Frýdek-Místek 32.94
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žkm Uherské Hradiště 1.25
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žkm 13 Uherské Hradiště 3.61
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Uherské Hradiště 36.04
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok vysoký/Žkm/F 10= Ostrava 1.18
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F1 14 Ostrava 3.78
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R4 7 Ostrava 10.04
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm 27 Otrokovice 3.41
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žkm 6 Otrokovice 1.10
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R8 Ostrava 10.13
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R4 3 Ostrava 12.53
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F2 15 Ostrava 3.69
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R4 3 Ostrava 12.49
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 15 Ostrava 3.86
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R8 5 Ostrava 10.12