Karta atleta

Export do excelu
  • Švíbková Andrea
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.92 Praha - Eden 11.5.2018
60 m 09.14 h Praha-Strahov 6.12.2016
150 m 22.38 h Praha-Stromovka 3.12.2016
300 m 49.62 h Praha - Strahov 20.1.2018
600 m 2:06.34 Praha - Děkanka 20.6.2017
800 m 3:47.41 Praha - Děkanka 20.4.2017
60 m překážek 13.19 Praha - Děkanka 20.4.2017
60 m překážek 11.01 h Praha - Strahov 27.1.2018
pětiboj 1120 Praha - Děkanka 20.4.2017
vrhačský trojboj 1080 Praha - Stadion mládeže 25.9.2018
hod diskem 0,75kg 28.46 Praha - Děkanka 10.6.2018
hod oštěpem 500g 19.61 Praha - Stadion mládeže 25.9.2018
hod kriketovým míčkem 53.00 Praha-Stromovka 15.9.2016
vrh koulí 2kg 06.47 Praha - Děkanka 7.10.2017
vrh koulí 2kg 08.23 h Praha-Strahov 6.12.2016
vrh koulí 3kg 08.26 Praha - Přátelství 30.8.2018
vrh koulí 3kg 07.67 h Praha - Strahov 20.1.2018
skok daleký 4.62 Praha - Eden 12.9.2018
skok daleký 4.22 h Praha-Juliska 18.1.2018
skok vysoký 1.40 Praha - Děkanka 23.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) koule 2kg/Žkm/F 4 Praha - Děkanka 06.47
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) výška/Žkm/F 9 Bílina 1.30
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) výška/Žkm Praha - Eden 1.40
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 5 Praha - Eden 46.45
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žkm 7 Praha - Jeseniova 35.99
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) výška/Žkm Praha - Jeseniova 1.28
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 600 m/Žkm/B1 5 Praha - Děkanka 2:06.34
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) kriket/Žkm/F Praha - Děkanka 41.21
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) výška/Žkm/F 11 Praha - Kotlářka 1.28
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B3 1 Praha - Jeseniova 09.23
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žkm/F 3= Praha - Jeseniova 1.29
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B3 Praha - Juliska DNS
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žkm/F 11= Praha - Juliska 1.25
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žkm/F 7 Praha - Juliska 38.85
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B3 2 Praha - Děkanka 09.74
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B2 7 Praha - Děkanka 3:47.41
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B4 6 Praha - Děkanka 13.19
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) dálka/Žkm 14 Praha - Děkanka 3.11
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) kriket/Žkm Praha - Děkanka 36.87
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žkm 7 Praha - Děkanka 1120
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žkm Praha - Stromovka DNS
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm Praha - Stromovka DNS