Karta atleta

Export do excelu
  • Votíková Tereza
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér Rybák Michal
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.78 h České Budějovice 04.12.2016
60 m 09.58 Jindřichův Hradec 14.05.2017
60 m 09.84 h Praha - Strahov 20.01.2018
150 m 24.49 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.09.2017
150 m 25.66 h Praha-Stromovka 03.12.2016
300 m 54.39 Jindřichův Hradec 14.05.2017
300 m 68.14 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
600 m 2:14.34 h Praha-Stromovka 03.12.2016
800 m 3:10.76 Brno 22.04.2017
800 m 3:14.70 h Praha - Strahov 28.01.2017
60 m překážek 14.09 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m překážek 13.39 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
pětiboj 0925 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
hod kriketovým míčkem 23.10 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
vrh koulí 2kg 06.79 České Budějovice 08.10.2017
vrh koulí 2kg 06.75 h Praha - Strahov 12.02.2017
vrh koulí 3kg 04.90 Nová Včelnice 04.09.2016
skok daleký 2.87 Nová Včelnice 04.09.2016
skok daleký 3.49 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
skok vysoký 1.14 České Budějovice 08.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B2 4 České Budějovice 10.09
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m př./Žkm/B2 2 České Budějovice 14.33
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žkm/F 8 České Budějovice 3:26.54
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 2kg/Žkm 7 České Budějovice 06.79
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) výška/Žkm 8 České Budějovice 1.14
25.09.2017 4.atletický podvečer na Čtyři Dvory Č. Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) výška/Žky 11 České Budějovice 1.10
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/B8 3 Veselí nad Lužnicí 10.04
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m př./Žkm/B12 3 Veselí nad Lužnicí 14.09
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žkm/B2 6 Veselí nad Lužnicí 3:15.48
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/Žkm 40 Veselí nad Lužnicí 2.73
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) kriket/Žkm 35 Veselí nad Lužnicí 23.10
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) pětiboj/Žkm 39 Veselí nad Lužnicí 0925
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) koule 2kg/Žkm/F Nová Včelnice DNS
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 800 m/Žkm/F 13 Nová Včelnice 3:11.81
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B05 3 Nová Včelnice 09.74
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B4 3 České Budějovice (Čtyři Dvory) 09.84
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B8 3 České Budějovice (Čtyři Dvory) 24.49
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žkm/B5 2 Písek 09.81
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žkm/B6 5 Písek 25.13
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žkm/B5 4 Jindřichův Hradec 09.58
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 300 m/Žkm/B7 4 Jindřichův Hradec 54.39
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žkm/B8 2 Brno 09.78
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) 800 m/Žkm/F 5 Brno 3:10.76
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žkm/B2 7 Jablonec nad Nisou 09.97
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žkm/B3 2 Jablonec nad Nisou 13.39
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Žkm/F 29 Jablonec nad Nisou 3.49
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B6 6 Praha - Strahov 10.07
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m př./Žkm/B2 4 Praha - Strahov 13.56
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/Žkm/F 30 Praha - Strahov 3.18
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 2kg/Žkm/F 13 Praha - Strahov 06.75
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žkm/R8 6 Praha - Strahov 10.09
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 800 m/Žkm/B1 7 Praha - Strahov 3:14.70
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) koule 2kg/Žkm/F 12 Praha - Strahov 06.57