Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Hroudová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Šlezová Vlasta
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 h Nymburk 18.02.2019
60 m 08.65 Kolín 12.05.2020
100 m 14.50 Kolín 12.05.2020
150 m 21.80 Kolín 12.05.2018
150 m 21.37 h Praha - Strahov 14.12.2019
200 m 29.23 h Praha - Strahov 11.01.2020
300 m 55.43 h Praha-Strahov 29.01.2016
600 m 2:08.3 Kolín 17.05.2016
800 m 2:57.72 h Veletov 29.11.2015
800 m 2:51.40 Kolín 14.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.70 Beroun 30.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.77 h Veletov 26.11.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.83 h Praha - Strahov 14.12.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 10.17 h Praha - Strahov 11.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.05 Kolín 31.08.2018
200 m překážek (0.76) 32.18 Beroun 01.09.2019
1500 m překážek 6:22.33 Pardubice 14.09.2019
skok vysoký 1.20 h Veletov 21.01.2017
skok vysoký 1.10 Kolín 12.05.2018
skok daleký 4.24 h Český Brod 16.12.2017
skok daleký 3.76 Kolín 08.05.2018
vrh koulí 2kg 07.29 Vlašim 08.06.2016
vrh koulí 2kg 07.35 h Veletov 21.01.2017
vrh koulí 3kg 08.01 Kolín 12.05.2018
vrh koulí 3kg 07.58 h Praha - Strahov 13.01.2019
hod kladivem 3kg 22.20 Vlašim 26.04.2019
hod oštěpem 400g 26.05 Vlašim 15.09.2017
hod oštěpem 500g 39.67 Kolín 13.05.2020
hod kriketovým míčkem 50.04 Čáslav 06.09.2017
středoškolský pohár 0958 Kolín 07.10.2019
sedmiboj [Zky] 2814 Kolín 12.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.07 Brno 11.09.2017
60 m 08.91 h Veletov 26.11.2017
150 m 22.70 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 22.34 Brno 11.09.2017
800 m 2:51.40 Kolín 14.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.70 Beroun 30.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.77 h Veletov 26.11.2017
skok vysoký 1.20 h Veletov 21.01.2017
skok daleký 3.67 Kolín 23.08.2017
skok daleký 4.24 h Český Brod 16.12.2017
vrh koulí 2kg 07.35 h Veletov 21.01.2017
vrh koulí 2kg 06.79 Kolín 25.04.2017
hod oštěpem 400g 26.05 Vlašim 15.09.2017
hod kriketovým míčkem 50.04 Čáslav 06.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 7= Český Brod 11.0
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 7= Český Brod 08.7
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 11= Český Brod 4.24
26.11.2017 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R 4 Veletov 08.91
26.11.2017 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 5 Veletov 4.00
26.11.2017 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Veletov 10.77
26.11.2017 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/FB Veletov 09.03
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Beroun 10.70
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Beroun 48.69
15.09.2017 4. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 3 Vlašim 11.49
15.09.2017 4. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 400g/Žkm/F Vlašim 26.05
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R10 4 Brno 09.07
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žkm/R13 2 Brno 22.34
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žkm/KF 29 Brno 3.80
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) hod kriketovým míčkem/Žkm/KA 12 Brno 45.06
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Čáslav 11.28
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Čáslav 50.04
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž 10 Kolín 3.67
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 400g/Žkm Kolín 23.40
27.06.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Kolín 12.34
27.06.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín 4.10
02.06.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín 4.48
02.06.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Kolín 21.46
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 Kladno DNF
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Kladno 47.50
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm Kolín 2252
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B1 3 Kolín 08.97
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm 5 Kolín 2:51.40
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B5 1 Kolín 11.55
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 4 Kolín 4.09
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm Kolín 47.67
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R6 Kolín DNS
03.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie III (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žkm Kolín 0996
03.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie III (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) hod kriketovým míčkem/Žkm Kolín 45.25
03.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie III (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žkm/B1 5 Kolín 08.96
28.04.2017 1. kolo mladšího žactva Středočeského kraje skupina "B" (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 3 Kutná Hora 11.59
28.04.2017 1. kolo mladšího žactva Středočeského kraje skupina "B" (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Kutná Hora 39.17
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Kolín 06.79
23.03.2017 Osecká laťka (MZŠ Velký Osek a TJ Sokol Kolí) skok vysoký/Žky/FB 20= Velký Osek 1.10
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 150 m/Žkm/B12 1 Praha - Strahov 22.70
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 4 Praha - Strahov 11.88
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) skok daleký/Žkm 14 Praha - Strahov 3.92
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) vrh koulí 2kg/Žkm 30 Praha - Strahov 06.76
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 6 Praha - Stromovka 11.90
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B10 6 Praha - Stromovka 09.48
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 23 Praha - Stromovka 07.13
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B3 2 Veletov 09.24
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Veletov 11.76
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žkm 6= Veletov 1.20
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 6 Veletov 3.78
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 2kg/Žkm Veletov 07.35
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Český Brod 11.70
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm/B1 2 Český Brod 09.21
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 5 Český Brod 4.18