Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Badinová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Větrovcová Hana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.74 h Praha-Strahov 14.01.2018
60 m 09.76 Kolín 31.08.2018
150 m 24.60 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 22.67 Kolín 27.05.2018
300 m 51.44 Beroun 15.09.2017
300 m 50.16 h Praha - Stromovka 27.01.2019
600 m 1:55.08 Stará Boleslav 21.06.2017
800 m 2:34.91 h Vídeň 01.02.2020
800 m 2:32.67 Jablonec nad Nisou 15.08.2020
1000 m 3:41.14 Beroun 30.09.2017
1500 m 5:30.27 h Praha - Strahov 09.02.2020
1500 m 5:16.19 Liberec 19.07.2020
3000 m 11:23.37 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 14.29 Beroun 27.05.2016
200 m překážek (0.76) 38.16 Kladno 14.06.2019
skok daleký 3.82 Kladno 14.05.2019
hod oštěpem 500g 19.10 Kolín 29.08.2020
pohár rozhlasu 1084 Kladno 14.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.78 Stará Boleslav 28.04.2017
150 m 24.60 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 23.49 Kladno 21.05.2017
300 m 51.44 Beroun 15.09.2017
600 m 1:55.08 Stará Boleslav 21.06.2017
800 m 2:53.03 h Praha - Strahov 18.02.2017
800 m 2:48.27 Kladno 02.06.2017
1000 m 3:41.14 Beroun 30.09.2017
1500 m 5:42.69 Vlašim 05.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.82 Stará Boleslav 21.06.2017
skok daleký 3.60 Kladno 25.04.2017
pohár rozhlasu 1036 Kladno 25.04.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Žkm 53 Dlouhoňovice 08:56
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1500 m/Žky/B 13 Jablonec nad Nisou 5:47.09
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 1000 m/Žkm/B2 4 Beroun 3:41.14
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/B 7 Kladno 5:46.62
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B1 1 Beroun 51.44
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 3 Beroun 12.95
07.09.2017 Oddílové závody (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F Kladno 2:55.14
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 600 m/Žkm/B1 6 Stará Boleslav 1:55.08
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 5 Stará Boleslav 12.82
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/F 6 Kladno 5:55.87
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B1 4 Kladno 2:48.27
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B2 4 Kladno 2:48.27
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 5 Kladno 12.89
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R9 Kladno DNS
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B8 3 Kladno 23.49
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žkm/F Kladno 5:44.00
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žky/F MS Vlašim 5:42.69
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B2 4 Stará Boleslav 09.78
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B2 5 Stará Boleslav 2:48.57
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie III (Městský stadion Sletiště, A. C.TEPO Kladno, Mgr. Hana Větrovcová, hvetrovcova@atletika.cz, +420 602 861 600 ) pohár rozhlasu/Žkm Kladno 1036
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie III (Městský stadion Sletiště, A. C.TEPO Kladno, Mgr. Hana Větrovcová, hvetrovcova@atletika.cz, +420 602 861 600 ) 600 m/Žkm 8 Kladno 2:00.62
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie III (Městský stadion Sletiště, A. C.TEPO Kladno, Mgr. Hana Větrovcová, hvetrovcova@atletika.cz, +420 602 861 600 ) skok daleký/Žkm 16 Kladno 3.60
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 150 m/Žkm/B8 3 Praha - Strahov 24.60
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 800 m/Žkm/B2 5 Praha - Strahov 2:53.03
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žky/B2 5 Praha - Strahov 2:57.99