Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Tišerová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Procházka František
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.62 Kladno 12.05.2019
60 m 08.41 h Praha - Strahov 11.01.2020
100 m 13.77 Kladno 27.06.2020
150 m 20.65 Třebíč 15.09.2018
150 m 20.49 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 27.83 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 28.52 Kolín 29.08.2020
300 m 46.43 h Praha - Strahov 10.02.2018
300 m 46.35 Pardubice 14.09.2019
400 m 68.66 Třebíč 26.09.2020
skok daleký 3.73 Kolín 07.05.2016
hod kriketovým míčkem 25.97 Stará Boleslav 13.05.2016
středoškolský pohár 2456 Kolín 07.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.91 Beroun 30.09.2017
60 m 08.67 h Praha - Strahov 10.12.2017
150 m 21.66 Kladno 21.05.2017
300 m 46.59 Beroun 30.09.2017
300 m 46.59 h Praha - Strahov 10.12.2017
skok daleký 3.71 Stará Boleslav 28.04.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R02 3 Praha - Strahov 08.67
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B04 3 Praha - Strahov 46.59
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm Český Brod 08.3
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žkm/R2 3 Beroun 08.91
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 300 m/Žkm/B3 1 Beroun 46.59
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R8 1 Beroun 08.92
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/FB Beroun DNS
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B5 3 Beroun 48.69
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B1 7 Stará Boleslav 08.84
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B3 1 Stará Boleslav 21.31
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R4 2 Kladno 08.80
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/FB Kladno 08.79
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B8 1 Kladno 49.46
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R2 4 Kladno 09.00
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B10 1 Kladno 21.66
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B8 1 Stará Boleslav 08.99
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm 18 Stará Boleslav 3.71
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) skok daleký/Žkm Praha - Strahov DNS