Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Migová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Čepelák Marek
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.34 h Praha-Juliska 30.01.2019
60 m 08.32 Praha - Eden 05.06.2020
100 m 13.46 Praha - Juliska 18.08.2020
150 m 20.78 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m 29.1 Praha - Děkanka 13.06.2020
300 m 46.45 Praha - Eden 22.05.2020
600 m 2:10.52 Praha-Juliska 12.05.2016
800 m 2:47.55 h Praha - Stromovka 08.02.2019
800 m 2:41.73 Praha - Děkanka 14.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.57 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.79 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 16.14 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok vysoký 1.53 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.58 Praha - Jitřní 15.05.2019
skok o tyči 2.55 h Ostrava 03.03.2019
skok o tyči 3.00 Praha - Juliska 18.08.2020
skok daleký 4.86 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 4.85 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 2kg 10.90 Praha - Eden 21.09.2017
vrh koulí 3kg 11.86 Praha - Eden 07.09.2019
vrh koulí 3kg 11.45 h Praha - Stromovka 28.01.2020
hod diskem 0,75kg 33.32 Karlovy Vary 14.09.2019
hod oštěpem 500g 37.89 Praha - Eden 22.05.2020
hod kriketovým míčkem 44.13 Praha - Kotlářka 16.06.2016
pohár rozhlasu 1390 Praha - Jitřní 15.05.2019
pětiboj 1539 Praha - Eden 26.04.2016
pětiboj hala [Zky] 2796 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj [Zky] 4024 Praha - Juliska 13.10.2019
sedmiboj [Dky] 4088 Praha - Děkanka 13.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.99 h Praha - Stromovka 15.02.2017
60 m 08.57 Praha - Radotín 20.06.2017
150 m 21.91 Praha - Jeseniova 18.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.57 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
skok vysoký 1.38 h Praha - Stromovka 19.02.2017
skok vysoký 1.44 Praha - Radotín 20.06.2017
skok daleký 4.30 h Praha - Stromovka 19.02.2017
skok daleký 4.70 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
vrh koulí 2kg 10.90 Praha - Eden 21.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žkm Praha - Eden 1.43
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Eden 10.90
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žkm/F Praha - Eden 1.36
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F Praha - Eden 10.53
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B2 1 Praha - Radotín 08.57
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) skok vysoký/Žkm/F Praha - Radotín 1.44
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žkm/F 4 Praha - Kotlářka 4.59
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F Praha - Kotlářka 09.94
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Praha - Podvinný mlýn 10.57
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/F Praha - Podvinný mlýn 4.70
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B3 1 Praha - Jeseniova 21.91
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Jeseniova 09.81
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Praha - Juliska 10.64
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok vysoký/Žkm/F 7= Praha - Juliska 1.30
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žkm/F 46 Praha - Vítkov 5:06.3
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žkm Praha - Stromovka 1.38
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žkm Praha - Stromovka 4.30
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B12 2 Praha - Stromovka 08.99