Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Procházková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Lindovský Vladimír
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.18 Třinec 05.05.2016
60 m 09.79 h Ostrava 08.01.2017
150 m 24.54 h Ostrava 01.03.2016
150 m 23.90 Ostrava 14.09.2017
300 m 55.07 h Ostrava 17.01.2016
300 m 53.66 Ostrava 15.09.2016
800 m 3:26.08 h Ostrava 06.12.2016
800 m 3:13.30 Ostrava 04.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.03 h Ostrava 06.12.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.35 Opava 11.05.2017
skok vysoký 1.20 h Třinec 01.12.2017
skok vysoký 1.10 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
skok daleký 3.78 h Ostrava 08.01.2017
skok daleký 3.61 Opava 11.05.2017
vrh koulí 3kg 09.85 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
vrh koulí 3kg 11.04 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
vrh koulí 4kg 09.27 Třinec 04.07.2021
hod diskem 1kg 23.40 Břeclav 26.09.2020
hod kladivem 4kg 25.69 Třinec 04.07.2021
hod oštěpem 400g 23.14 Ostrava 14.09.2017
hod oštěpem 500g 26.29 Břeclav 26.09.2020
hod kriketovým míčkem 33.20 Ostrava 21.04.2016
pětiboj 1038 Ostrava 21.04.2016
čtyřboj 0827 Lovosice 19.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.79 h Ostrava 08.01.2017
60 m 10.14 Ostrava 03.05.2017
150 m 23.90 Ostrava 14.09.2017
800 m 3:33.75 Ostrava 03.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.35 Opava 11.05.2017
skok vysoký 1.20 h Třinec 01.12.2017
skok vysoký 1.10 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
skok daleký 3.78 h Ostrava 08.01.2017
skok daleký 3.61 Opava 11.05.2017
hod oštěpem 400g 23.14 Ostrava 14.09.2017
hod kriketovým míčkem 31.80 Frýdek-Místek 13.06.2017
pětiboj 1036 Ostrava 03.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 17 Ostrava - Vítkovice 12.33
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm 33 Ostrava - Vítkovice 3:35.91
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm 33 Ostrava - Vítkovice 3.33
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm 22= Ostrava - Vítkovice 1.10
01.12.2017 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žkm/F 19 Třinec 1.20
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 16 Ostrava - Vítkovice 21.94
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 31 Ostrava - Vítkovice 28.78
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 8 Ostrava - Vítkovice 22.50
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 150 m/Žkm/B4 4 Ostrava - Vítkovice 24.36
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 16 Ostrava - Vítkovice 31.74
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B3 6 Ostrava 23.90
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 8 Ostrava 23.14
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žkm/B6 2 Frýdek-Místek 23.33
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 38 Frýdek-Místek 3.51
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 Frýdek-Místek 31.80
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 6 Opava 13.35
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm/F Opava 3.61
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 400g/Žkm/F 18 Opava 14.33
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) pětiboj/Žkm 19 Ostrava 1036
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm 28 Ostrava 10.14
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm 32 Ostrava 3:33.75
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 12 Ostrava 13.11
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 20 Ostrava 26.30
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm 17= Ostrava 3.39
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž/F 18 Ostrava 3.50
16.02.2017 Halový skokan mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm 9= Atletický tunel Ostrava 1.17
16.02.2017 Halový skokan mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm 6 Atletický tunel Ostrava 3.72
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R14 6 Ostrava 09.79
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F2 Ostrava 3.78