Karta atleta

Export do excelu
  • Pastuchová Aneta
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér Veronika Purmanová/Tomáš Purman
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
60 m 08.92 h Nehvizdy 6.1.2019
100 m 14.56 Praha - Podvinný mlýn 18.5.2018
150 m 22.51 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2018
150 m 21.64 h Praha-Stromovka 7.2.2018
200 m 31.51 Praha - Podvinný mlýn 12.9.2018
300 m 50.79 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 2:10.44 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
800 m 3:10.33 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 11.44 Praha - Eden 21.9.2017
60 m překážek 10.31 h Nehvizdy 10.3.2019
100 m překážek 16.81 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
200 m překážek 34.24 Praha - Eden 5.9.2018
pětiboj 1628 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod kriketovým míčkem 25.86 Praha - Podvinný Mlýn 1.5.2017
skok daleký 4.47 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
skok daleký 4.48 h Praha-Strahov 22.2.2018
skok vysoký 1.19 Praha - Jeseniova 18.5.2017
skok vysoký 1.35 h Nehvizdy 20.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.93 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
60 m 08.92 h Nehvizdy 6.1.2019
150 m 22.74 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
150 m 21.92 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 52.13 h Praha - Stromovka 16.1.2019
60 m překážek 10.31 h Nehvizdy 10.3.2019
100 m překážek 21.56 Praha - Eden 19.6.2019
200 m překážek 35.32 Praha - Kotlářka 28.5.2019
skok daleký 4.22 Praha - Děkanka 13.6.2019
skok daleký 4.46 h Nehvizdy 24.2.2019
skok vysoký 1.35 h Nehvizdy 20.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B11 5 Praha - Podvinný mlýn 09.50
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B11 2 Praha - Podvinný mlýn 11.49
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B5 9 Praha - Podvinný mlýn 3:10.33
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FC 5 Praha - Podvinný mlýn 3.88
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FC 21 Praha - Podvinný mlýn 24.30
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 47 Praha - Podvinný mlýn 1628
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B3 2 Praha - Eden 11.44
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B1 3 Praha - Eden 11.65
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F 11 Praha - Eden 3.63
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m př./Žkm/B2 2 Praha - Radotín 11.82
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) dálka/Žkm/F Praha - Radotín 3.98
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R5 Praha - Kotlářka DNS
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 600 m/Žkm/B1 4 Praha - Podvinný mlýn 2:10.44
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/F 16 Praha - Podvinný mlýn 24.90
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B3 2 Praha - Jeseniova 09.13
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žkm/F 14= Praha - Jeseniova 1.19
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B1 3 Praha - Podvinný Mlýn 09.68
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B1 8 Praha - Podvinný Mlýn 3:10.77
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B1 6 Praha - Podvinný Mlýn 13.97
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm Praha - Podvinný Mlýn 3.93
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm 13 Praha - Podvinný Mlýn 25.86
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 9 Praha - Podvinný Mlýn 1308
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B4 Praha - Stromovka DNS
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B10 5 Praha - Stromovka 22.87
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B22 2 Praha - Stromovka 52.8