Karta atleta

Export do excelu
  • Bednářová Anna
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Lukáš Drbohlav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.77 Praha - Děkanka 10.6.2018
60 m 08.77 h Praha-Stromovka 7.2.2018
150 m 21.37 Praha - Děkanka 16.5.2018
150 m 21.05 h Praha-Stromovka 7.2.2018
300 m 55.41 h Praha-Stromovka 3.2.2016
800 m 2:59.37 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
60 m překážek 10.79 Praha - Přátelství 14.9.2017
60 m překážek 12.33 h Praha - Stromovka 19.2.2017
pohár rozhlasu 0000 Praha - Stadion mládeže 3.5.2019
pětiboj 1778 Praha - Přátelství 23.6.2017
hod kriketovým míčkem 39.64 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
vrh koulí 2kg 08.52 Praha - Děkanka 20.6.2017
vrh koulí 2kg 07.60 h Praha - Stromovka 1.2.2017
skok daleký 4.21 Praha - Eden 12.9.2018
skok daleký 4.13 h Praha - Strahov 15.12.2018
skok vysoký 1.26 Praha - Jeseniova 1.6.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.33 Praha - Přátelství 19.6.2019
150 m 21.58 h Praha-Strahov 18.1.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Stadion mládeže 3.5.2019
skok daleký 3.97 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok vysoký 1.14 Praha - Stadion mládeže 3.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B17 2 Praha - Podvinný mlýn 08.91
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B17 5 Praha - Podvinný mlýn 11.22
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B7 Praha - Podvinný mlýn DNS
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FD 10 Praha - Podvinný mlýn 4.21
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FD 5 Praha - Podvinný mlýn 39.64
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm Praha - Podvinný mlýn DNF
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B2 5 Praha - Eden 10.84
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 15 Praha - Eden 38.47
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Žkm/B1 4 Praha - Přátelství 10.79
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) kriket/Žkm 8 Praha - Přátelství 33.71
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Žkm/B2 2 Praha - Přátelství 11.7
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) kriket/Žkm Praha - Přátelství 32.35
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B2 2 Praha - Přátelství 08.9
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žkm 10 Praha - Přátelství 3.67
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žkm/F 9 Praha - Přátelství 3:00.9
23.06.2017 Uzavřené mistrovství Univerzitního klubu Praha ve vícebojích mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) pětiboj/Žkm 6 Praha - Přátelství 1778
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B4 1 Praha - Děkanka 21.98
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) koule 2kg/Žkm/F Praha - Děkanka 08.52
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B1 2 Praha - Jeseniova 08.94
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žkm/F 6 Praha - Jeseniova 1.26
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) Body/Žkm/F 9 Praha - Přátelství 1418
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 60 m/Žkm/B1 3 Praha - Přátelství 08.94
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) dálka/Žkm 11 Praha - Přátelství 3.28
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) kriket/Žkm/F Praha - Přátelství 36.50
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 800 m/Žkm/F 9 Praha - Přátelství 2:59.89
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žkm/B3 3 Praha - Kotlářka 09.03
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m př./Žkm/B2 1 Praha - Kotlářka 10.88
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) dálka/Žkm Praha - Kotlářka 4.03
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B5 1 Praha - Juliska 08.81
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B3 3 Praha - Stromovka 09.18
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B3 2 Praha - Stromovka 12.33
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B11 5 Praha - Stromovka 09.18
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žkm/B2 8 Praha - Stromovka 12.45
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 2kg/Žkm 10 Praha - Stromovka 07.60
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B16 3 Praha - Strahov 22.46
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B15 3 Praha - Stromovka 22.49
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B9 3 Praha - Stromovka 09.22