Karta atleta

Export do excelu
  • Placatková Tereza
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Sporting Příbram, Z.S.
  • Trenér Jakub Šmíd
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.63 Beroun 01.09.2019
60 m 08.50 h Praha - Strahov 10.12.2017
150 m 20.36 Kladno 14.06.2019
150 m 23.32 h Praha-Strahov 11.01.2015
300 m 43.72 Kolín 27.05.2018
300 m 42.53 h Praha - Strahov 08.12.2018
600 m 1:42.37 Vlašim 28.09.2017
800 m 2:17.04 Třebíč 18.05.2019
800 m 2:15.69 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1000 m 3:14.92 Stará Boleslav 13.05.2016
1000 m 2:59.09 h Praha - Strahov 08.12.2018
1500 m 4:42.86 Pacov 30.06.2018
1500 m 4:48.42 h Ostrava 02.03.2019
2000 m 6:35.08 Györ 29.09.2018
3000 m 10:49.25 h Jablonec nad Nisou 17.02.2019
60 m překážek 11.76 Slaný 14.05.2017
pětiboj 2248 Slaný 14.05.2017
hod kriketovým míčkem 25.68 Slaný 14.05.2017
skok daleký 3.99 Slaný 14.05.2017
Přespolní běh 11:03 Mladá Boleslav 30.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:52.20 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R08 1 Praha - Strahov 08.50
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/FB Praha - Strahov 08.53
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B02 3 Praha - Strahov 43.65
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žkm/R7 1 Beroun 08.81
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žkm/FB Beroun 08.76
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 1000 m/Žkm/B2 1 Beroun 3:15.12
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) 600 m/Žkm/B1 1 Vlašim 1:42.37
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R7 2 Beroun 08.74
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/FA 4 Beroun 08.94
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B3 1 Beroun 45.05
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žkm/F Brno 2:18.50
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žkm/R03 1 Brno 2:20.80
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B1 6 Stará Boleslav 08.82
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 600 m/Žkm/B2 1 Stará Boleslav 1:43.47
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R3 1 Kladno 08.70
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/FA 4 Kladno 08.71
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B1 1 Kladno 2:27.66
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B2 1 Kladno 2:27.66
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm 4 Slaný 2248
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žkm 10 Slaný 11.76
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) kriket/Žkm 26 Slaný 25.68
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm 4 Slaný 08.67
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 10 Slaný 3.99
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm Slaný 2:30.35
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B9 1 Stará Boleslav 08.84
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B2 1 Stará Boleslav 2:29.07
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žkm/R4 2 Praha - Strahov 08.73
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žkm/FA 6 Praha - Strahov 08.75
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 800 m/Žkm/B1 2 Praha - Strahov 2:30.93