Karta atleta

Export do excelu
  • Primasová Martina
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Ladislav Strnad
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Praha - Děkanka 13.06.2019
60 m 08.14 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m 13.65 Praha - Eden 18.06.2018
150 m 19.68 Karlovy Vary 14.09.2019
150 m 19.78 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 28.50 Praha - Eden 31.05.2018
300 m 45.42 Praha - Kotlářka 28.05.2019
300 m 46.51 h Praha - Stromovka 27.01.2019
500 m 1:30.97 Praha - Eden 03.05.2019
600 m 2:18.70 Praha-Kotlářka 12.05.2016
600 m 2:07.91 h Praha-Stromovka 03.12.2016
60 m překážek 15.12 Praha - Stromovka 01.06.2017
hod kriketovým míčkem 24.59 Praha-Kotlářka 12.05.2016
skok daleký 5.05 Praha - Děkanka 09.05.2019
skok vysoký 1.20 Praha - Juliska 18.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.15 Praha - Děkanka 13.06.2019
60 m 08.14 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 19.68 Karlovy Vary 14.09.2019
150 m 19.78 h Praha-Stromovka 07.12.2019
300 m 45.42 Praha - Kotlářka 28.05.2019
300 m 46.51 h Praha - Stromovka 27.01.2019
500 m 1:30.97 Praha - Eden 03.05.2019
skok daleký 5.05 Praha - Děkanka 09.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B5 2 Praha - Stromovka 08.67
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B2 3 Praha - Eden 08.75
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm 15 Praha - Eden 3.99
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B2 3 Praha - Eden 09.03
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B3 2 Praha - Eden 22.43
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R1 Praha - Kotlářka DNS
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B2 6 Praha - Stromovka 15.12
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm/F Praha - Stromovka DNS
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B1 2 Praha - Juliska 09.05
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) výška/Žkm 10 Praha - Juliska 1.20
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B6 1 Praha - Juliska 08.70
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 6 Praha - Juliska 4.28
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B2 3 Praha - Stromovka 09.05
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B5 1 Praha - Stromovka 51.20
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B15 2 Praha - Stromovka 09.06
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B25 Praha - Stromovka DNS
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B35 1 Praha - Stromovka 22.57