Karta atleta

Export do excelu
  • Kristína Kučerová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Neratovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Slaný 24.05.2019
60 m 08.51 h Český Brod 22.02.2020
100 m 13.81 Stará Boleslav 21.04.2019
150 m 21.35 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 20.37 Kladno 14.06.2019
300 m 47.20 Beroun 30.09.2017
300 m 48.22 h Praha - Strahov 08.12.2018
800 m 2:58.61 Stará Boleslav 08.10.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 14.18 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.5 h Český Brod 12.11.2016
skok vysoký 1.12 h Český Brod 10.12.2016
skok daleký 3.22 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
skok daleký 4.57 h Český Brod 14.12.2019
hod oštěpem 500g 21.16 Beroun 01.09.2019
hod oštěpem 600g 20.18 Stará Boleslav 19.05.2019
hod kriketovým míčkem 28.48 Stará Boleslav 08.10.2016
pětiboj 1313 Stará Boleslav 08.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 Kladno 21.05.2017
60 m 08.69 h Praha - Strahov 10.12.2017
150 m 22.03 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 21.16 Kladno 21.05.2017
300 m 47.20 Beroun 30.09.2017
300 m 49.13 h Praha - Strahov 10.12.2017
skok daleký 4.22 h Český Brod 16.12.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 1= Český Brod 08.4
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 13= Český Brod 4.22
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R06 2 Praha - Strahov 08.69
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B08 1 Praha - Strahov 49.13
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žkm/R2 2 Beroun 08.90
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 300 m/Žkm/B3 3 Beroun 47.20
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R7 7 Beroun 09.00
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/FB 5 Beroun 09.09
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B5 5 Beroun 49.41
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B1 4 Stará Boleslav 08.76
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B1 1 Stará Boleslav 21.16
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R1 1 Kladno 08.59
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/FA Kladno 08.70
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B5 1 Kladno 48.58
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R1 6 Kladno 08.56
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/F 7 Kladno 08.62
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B1 3 Kladno 21.16
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm Stará Boleslav 21.64
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B1 1 Stará Boleslav 08.72
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 60 m/Ž 14 Stará Boleslav 09.14
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 150 m/Ž 6 Stará Boleslav 22.05
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm/B7 2 Český Brod 08.8
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 7 Český Brod 3.96
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žkm/R12 1 Praha - Strahov 09.02
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 150 m/Žkm/B5 1 Praha - Strahov 22.03
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B26 1 Praha - Stromovka 08.97
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B33 1 Praha - Stromovka 22.10
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm/B4 2 Český Brod 09.22
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 11 Český Brod 3.89
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B18 3 Praha - Stromovka 22.05