Karta atleta

Export do excelu
  • Lia Vilhelmová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.05 České Budějovice 31.05.2015
50 m 07.27 h České Budějovice 08.12.2018
60 m 08.44 h České Budějovice 30.03.2019
60 m 08.35 Tábor 01.05.2019
100 m 13.05 Praha - Přátelství 27.08.2020
150 m 20.06 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 19.51 Praha - Eden 04.06.2020
200 m 28.62 h Praha - Stromovka 27.01.2018
200 m 25.93 Praha - Eden 27.06.2020
300 m 43.13 Tábor 11.05.2019
300 m 42.86 h Praha - Strahov 14.12.2019
400 m 63.40 h Praha - Strahov 19.01.2019
400 m 57.96 Praha - Eden 26.06.2020
600 m 2:07.43 Nová Včelnice 23.05.2015
800 m 2:52.15 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
800 m 2:42.30 h Praha - Strahov 20.01.2018
1500 m 6:27.81 České Budějovice 11.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.26 h Praha-Stromovka 10.12.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.88 Nová Včelnice 17.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.23 h Praha - Strahov 14.12.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 09.26 h Jablonec nad Nisou 08.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.94 Domažlice 18.07.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 14.78 Praha - Juliska 18.08.2020
200 m překážek (0.76) 32.72 Písek 03.06.2018
300 m překážek (0.76) 43.85 Praha - Přátelství 27.08.2020
400 m překážek (0.76) 63.32 České Budějovice 04.07.2020
skok vysoký 1.39 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 5.08 h Praha - Strahov 26.01.2019
skok daleký 5.24 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
vrh koulí 2kg 06.17 h Praha - Strahov 12.02.2017
vrh koulí 3kg 09.75 Praha - Přátelství 27.08.2020
hod kriketovým míčkem 27.88 Jindřichův Hradec 01.05.2017
pohár rozhlasu 0885 Blatná 09.05.2017
pětiboj 2097 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.53 h České Budějovice 03.12.2017
60 m 08.89 h České Budějovice 18.03.2017
60 m 08.71 Tábor 27.05.2017
100 m 14.77 Stará Boleslav 30.08.2017
150 m 21.96 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 21.28 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
300 m 45.36 Tábor 27.05.2017
400 m 66.10 Jindřichův Hradec 01.05.2017
800 m 2:50.15 h Praha - Strahov 12.02.2017
1500 m 6:29.54 Nová Včelnice 17.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.60 h Praha - Strahov 28.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.88 Nová Včelnice 17.09.2017
200 m překážek (0.76) 35.61 Tábor 10.06.2017
skok daleký 4.53 h Praha - Strahov 28.01.2017
skok daleký 4.63 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
vrh koulí 2kg 06.17 h Praha - Strahov 12.02.2017
hod kriketovým míčkem 27.88 Jindřichův Hradec 01.05.2017
pohár rozhlasu 0885 Blatná 09.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žkm České Budějovice 07.53
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žkm České Budějovice 08.94
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žkm 5 České Budějovice 07.65
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žkm 5= České Budějovice 08.97
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm/F 6 Nová Včelnice 4.12
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 1500 m/Žkm/F Nová Včelnice 6:29.54
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 Nová Včelnice 10.88
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R7 5 Brno 08.89
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žkm/R7 4 Brno 22.09
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žkm/KE 21 Brno 4.44
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B2 6 České Budějovice (Čtyři Dvory) 09.10
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žky/B1 4 České Budějovice (Čtyři Dvory) 47.19
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/B3 3 Stará Boleslav 14.77
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B3 5 Stará Boleslav 22.38
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 1 Tábor 35.61
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Žky/F 9 Tábor 4.46
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žkm/B1 6 Písek 22.14
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Žkm/F Písek 4.49
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 300 m/Žky/B2 1 Tábor 45.36
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žky/R4 5 Tábor 08.71
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 150 m/Žkm/B1 2 Veselí nad Lužnicí 21.28
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/Žkm/F Veselí nad Lužnicí 4.63
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 60 m/Žky/B2 3 Sušice 08.71
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) skok daleký/Ž/F Sušice 4.53
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 300 m/Žkm/B9 1 Jindřichův Hradec 45.88
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Žkm/F 4 Jindřichův Hradec 4.34
09.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Strakonice, kategorie III (stadion TJ Blatná, Böhmova 684, 38801 Blatná, Michal Gutwirth, michal.gutwirth@centrum.cz, 607914910) 60 m/Žkm/B 2 Blatná 08.8
09.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Strakonice, kategorie III (stadion TJ Blatná, Böhmova 684, 38801 Blatná, Michal Gutwirth, michal.gutwirth@centrum.cz, 607914910) pohár rozhlasu/Žkm 6 Blatná 0885
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/B4 3 České Budějovice 08.84
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žky/F 9 České Budějovice 4.42
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 400 m/Žkm Jindřichův Hradec 66.10
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 60 m/Žkm Jindřichův Hradec 08.95
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) skok daleký/Žkm Jindřichův Hradec 4.40
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Jindřichův Hradec 27.88
30.04.2017 Atletická neděle (Atletika Prachatice, z.s.) 150 m/Žkm/B1 Prachatice DNS
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žkm České Budějovice 07.57
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žkm České Budějovice 08.89
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žkm/R1 3 Praha - Strahov 09.09
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 150 m/Žkm/B3 1 Praha - Strahov 21.96
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B6 2 Praha - Strahov 09.11
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žkm/B4 3 Praha - Strahov 2:50.15
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Praha - Strahov 11.75
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žkm/F Praha - Strahov 4.43
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 17 Praha - Strahov 06.17
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žkm/R3 2 Praha - Strahov 09.02
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Praha - Strahov 11.60
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) skok daleký/Žkm/F Praha - Strahov 4.53
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R12 4 Praha - Strahov 09.23
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B6 3 Praha - Strahov 23.30
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok daleký/Žky/F 18 Praha - Strahov 4.40