Karta atleta

Export do excelu
  • Nela Zahradníková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.3 Kopřivnice 30.09.2019
60 m 09.39 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
60 m 09.26 Opava 16.05.2019
100 m 15.20 Olomouc 19.05.2018
150 m 24.91 Hranice 26.04.2017
150 m 23.23 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
300 m 53.63 Brno 12.09.2018
skok vysoký 1.20 h Kopřivnice 14.12.2017
skok daleký 3.48 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok daleký 3.33 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
vrh koulí 2kg 08.19 Ostrava - Martinov 12.10.2017
vrh koulí 2kg 07.95 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 3kg 07.00 Frýdek-Místek 16.05.2018
vrh koulí 3kg 07.03 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
hod oštěpem 400g 21.09 Ostrava - Martinov 12.10.2017
hod oštěpem 500g 26.01 Opava 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 42.14 Ostrava - Martinov 12.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.83 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
60 m 09.77 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 24.91 Hranice 26.04.2017
skok vysoký 1.20 h Kopřivnice 14.12.2017
skok daleký 3.94 Frýdek-Místek 01.05.2017
skok daleký 3.48 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 2kg 08.19 Ostrava - Martinov 12.10.2017
vrh koulí 2kg 07.95 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
hod oštěpem 400g 21.09 Ostrava - Martinov 12.10.2017
hod kriketovým míčkem 42.14 Ostrava - Martinov 12.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R12 6 Ostrava - Vítkovice 09.77
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F2 29 Ostrava - Vítkovice 3.48
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 25 Ostrava - Vítkovice 07.95
14.12.2017 Kopřivnická laťka (ZŠ M. Horákové) skok vysoký/Žkm/F 14 Kopřivnice 1.20
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Martinov 08.19
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Ostrava - Martinov 42.14
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 7 Ostrava - Martinov 21.09
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B6 3 Ostrava - Vítkovice 09.83
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 33 Ostrava - Vítkovice 13.39
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 8 Ostrava - Vítkovice 41.27
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 60 m/Žkm/R8 4 Hranice 10.23
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 36 Hranice 16.57
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 22 Hranice 40.44
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B4 4 Ostrava - Vítkovice 09.96
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 7 Ostrava - Vítkovice 40.93
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B9 4 Frýdek-Místek 09.82
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 40 Frýdek-Místek 3.45
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Frýdek-Místek 36.85
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B2 8 Třinec 24.38
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F 28 Třinec 3.61
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 18 Třinec 31.52
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B5 4 Opava 09.93
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm/F 40 Opava 3.47
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 19 Opava 31.75
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B5 6 Frýdek-Místek 09.79
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 12 Frýdek-Místek 3.94
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Frýdek-Místek 33.40
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 60 m/Ž/B4 5 Hranice 09.96
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 150 m/Ž/B4 4 Hranice 24.91
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Hranice 35.40