Karta atleta

Export do excelu
  • Hušková Anežka
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér Najbrt Tomáš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.83 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
60 m 08.9 h České Budějovice 21.01.2018
150 m 21.48 Písek 03.06.2018
150 m 22.03 h Praha - Strahov 26.01.2019
300 m 48.99 Třebíč 15.09.2018
300 m 47.78 h Praha - Strahov 26.01.2019
800 m 3:20.70 České Budějovice 03.10.2016
60 m překážek 11.70 Nová Včelnice 17.09.2017
60 m překážek 12.96 h České Budějovice 14.01.2017
čtyřboj 0929 České Budějovice 03.10.2016
hod kriketovým míčkem 20.47 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
vrh koulí 2kg 04.42 h Praha - Strahov 12.02.2017
skok daleký 4.20 Písek 03.06.2018
skok daleký 4.24 h České Budějovice 21.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m př./Žkm/B02 3 Nová Včelnice 11.70
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B04 1 Nová Včelnice 09.09
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žkm/B5 3 Písek 23.20
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m př./Žkm/B2 3 Písek 12.08
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) dálka/Žkm/F 11 Písek 3.87
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m př./Žkm/B4 3 Veselí nad Lužnicí 12.51
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/R7 3 Veselí nad Lužnicí 09.53
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žkm/B1 2 Jindřichův Hradec 09.18
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m př./Žkm/B2 3 Jindřichův Hradec 12.12
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B2 1 Praha - Strahov 09.57
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m př./Žkm/B3 2 Praha - Strahov 13.02
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/Žkm/F 20 Praha - Strahov 3.61
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 2kg/Žkm/F 35 Praha - Strahov 04.42
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm 8 České Budějovice 09.96
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m př./Žkm 5 České Budějovice 12.96
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Žkm 7 České Budějovice 3.89